Skip to main content

NEWS

Znamy supporty polskiego koncertu The Hives


Występ szwedzkiej grupy w Warszawie otworzą The Stubs oraz Bratakus!

Z niesamowitą radością informujemy, że gośćmi The Hives w stolicy będą dwa wybitnie garażowe i charyzmatyczne składy – szkocki zespół Bratakus oraz polska grupa The Stubs.

The Stubs, czyli najchwalebniejsi reprezentanci rock’n’rolla w Polsce zaprezentują się z nową płytą “The Famous Fairy Tale”, a Bratakus – szkocki duet sióstr – zagra punk rocka tak, jakby jutra miało nie być. I być może nie będzie, bo koncert, który odbędzie się już 19 września w klubie Progresja solidnie wstrząśnie ziemią.

Bilety na koncert są nadal dostępne na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

THE HIVES (Szwecja) punk’n’roll

Rock został wręcz stworzony dla Szwedów. Ich charyzma, osobliwe poczucie humoru, kontrolowany luz, a przede wszystkim złote riffy i powiązania z punkiem idealnie pasują do numerów po równo żarliwych, jak i gęstych od emocji. The Hives to – w pakiecie chociażby z Backyard Babies czy The Hellacopters – właśnie jeden z takich zespołów, w którym pięknie wybrzmiewają wszystkie ww. elementy. Na koncertach dyrygują publiką, bo ich żelazna pewność siebie powoduje, że na scenie czują się jak w domu. Szwedzi z The Hives świętują w tym roku trzydziestolecie działalności, a ich wściekle garażowy, nasycony testosteronem punk’n’roll wciąż kąsa tak samo skutecznie.

https://www.facebook.com/hives
https://www.instagram.com/thehives

THE STUBS (Polska) garage rock, rock’n’roll

W ciągu ponad dekady kariery The Stubs zdążyli pokazać, że nad Wisłą da się robić bezkompromisowego rock’n’rolla, umrzeć i powrócić do żywych. Naładowane luzem power trio pod dowództwem Tomka Szkieli już od zmartwychwstania przed dwoma laty daje więc szereg świetnych koncertów, a do tego pierwszy od sześciu lat album “The Famous Fairy Tale”. W tym garażu dalej czai się brud, dzicz, wilgoć i nawet więcej agresji, niż wcześniej. Tej nocy Stubsi rozruszają całą Warszawę.

https://www.facebook.com/thestubswarsaw
https://www.instagram.com/thestubswarsaw

BRATAKUS (Szkocja) punk rock, riot grrrl

Na scenie i na płytach występują tylko we dwójkę, ale zapewniają tyle adrenaliny, że znacznie liczniejsze formacje mogłyby się od nich uczyć. Siostry Cuinn bez żadnych zahamowań manifestują swoje poglądy, są świadome swojej mocy i krzesają maksymalnie żywotnego punk rocka. Bez dodatku słodzików czy innych upiększaczy – sama surowa siła. Gwarantujemy, że ten duet pożera odbiorców.

https://www.facebook.com/Bratakus
https://www.instagram.com/bratakusband

Wystąpią:
THE HIVES (Szwecja) punk’n’roll
+
The Stubs (Polska) garage rock, rock’n’roll
Bratakus (Szkocja) punk rock, riot grrrl

Kiedy: 19 września (wtorek) 2023
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 149/159 zł – przedsprzedaż, 170 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Zapraszają
Knock Out Productions
WWW