Skip to main content

DLA ODWIEDZAJĄCYCH

Progresja – informacje praktyczne

Przed
koncertem

Otwarcie bram najczęściej odbywa się o godzinie 19:00.
Koncerty w klubie rozpoczynają się przeważnie ok godz. 20:00.
Bardzo prosimy o sprawdzenie godzin otwarcia bram i rozpoczęcia koncertu jeszcze dzień przed imprezą, w celu upewnienia się, że nie zaszły żadne zmiany.
Prosimy o zaplanowanie sobie czasu w taki sposób, aby nie przychodzić do klubu “na ostatnią chwilę”.
Prosimy również o przygotowanie swoich biletów już przed wejściem na koncert. Akceptujemy zarówno bilety w formie papierowej jak i elektronicznej – ważne jest przygotowanie biletu w taki sposób, aby można było sprawnie zeskanować kod kreskowy lub kod QR.
Przypominamy, że każdy bilet uprawnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy.

Wstęp
na koncert

Na koncerty organizowane w PROGRESJI wstęp mają osoby od 12 roku życia (wyjątkiem są imprezy dedykowane dla dzieci i młodzieży).
Osoby niepełnoletnie mogą wejść do klubu za pisemną zgodą prawnego opiekuna (FORMULARZ). Chyba że informacja przy danym wydarzeniu mówi inaczej.
Informacja dotycząca zgody opiekunów na uczestnictwo osoby niepełnoletniej w koncercie organizowanym przez Progresję jest nam niezbędna w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy. Wymagamy, aby dziecko posiadało przy sobie wypełnioną i podpisaną przez prawnego opiekuna zgodę według zamieszczonego na naszej stronie wzoru i weryfikujemy to przy kontroli biletów przy wejściu na koncert, ale NIE ZBIERAMY, NIE PRZECHOWUJEMY i NIE PRZETWARZAMY tych formularzy ani znajdujących się na nich danych osobowych. Chcemy mieć tylko pewność, że osoba niepełnoletnia bierze udział w imprezie za zgodą opiekuna i w razie konieczności możemy nawiązać z nim kontakt. Informacja ta dotyczy koncertów organizowanych przez Progresję. W przypadku imprez innych organizatorów możliwe jest stosowanie przez nich odrębnej polityki w tym zakresie.

Czego
nie można
wnieść na
teren
koncertu

Ze względu na kwestie bezpieczeństwa, jak i wymagania Artystów zabronione jest wnoszenie następujących rzeczy:
– ostrych i ciężkich przedmiotów
– broni (w tym białej oraz gazowej)
– materiałów pirotechnicznych i wybuchowych
– alkoholu i środków odurzających
– własnych napojów i artykułów spożywczych
– profesjonalnych aparatów fotograficznych (z wymienną optyką)
– urządzeń przeznaczonych do rejestracji audio/video
– przedmiotów, które w ocenie Organizatora mogą spowodować zagrożenie bezpieczeństwa pozostałych uczestników koncertu
Przypominamy, że nie prowadzimy depozytu. Dlatego też bardzo prosimy o nie branie ze sobą wyżej wymienionych przedmiotów.

Szatnia

Podczas imprezy dostępna będzie szatnia. Znajduje się ona na półpiętrze. Ilość miejsc w szatni ograniczona.

Koszty przechowania:

odzież, parasol – 5 zł
plecak, kask, torba – 5 zł
bagaż podróżny – 10 zł
zgubiony numerek – 20 zł

Ze względu na zapewnienie na widowni jak największej przestrzeni dla uczestników koncertu nalegamy na pozostawienie odzieży wierzchniej oraz plecaków, toreb itp. w naszej szatni.

Osoby niepełnosprawne

Klub nie jest przystosowany w pełni dla osób niepełnosprawnych przede wszystkim ze względu na swoją architekturę (sala koncertowa mieści się na pierwszym piętrze). Jednak zawsze chętnie staramy się pomóc tym, którzy takiej pomocy mogą potrzebować. Prosimy zatem o zgłaszanie takiej potrzeby do pracowników ochrony lub służb informacyjnych.

UWAGA!
Ze względów bezpieczeństwa prosimy, aby osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich przybyły na koncert 15 minut przed otwarciem bram lub tuż przed rozpoczęciem koncertu. W ten sposób unikną Państwo ścisku i bezpiecznie dostaną się na salę koncertową. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Toalety

Na terenie Progresji znajdują się 2 zespoły toalet (męskich i damskich). Zlokalizowane są one na parterze (na wprost baru Progresja Cafe) i na półpiętrze powyżej poziomu sali koncertowej. Korzystanie z toalet jest bezpłatne.

Gastronomia

W 4 barach znajdujących się na terenie Progresji (w tym 2 barach będących bezpośrednio na sali koncertowej) można zakupić zarówno alkohol jak i napoje bezalkoholowe. We wszystkich barach można płacić zarówno gotówką jak i kartą. Ze względów bezpieczeństwa wszystkie napoje serwowane są w plastikowych kubkach.

Palenie tytoniu

Na terenie Progresji palenie jest niedozwolone. Strefa dla palących jest wyznaczona na zewnątrz klubu i prowadzi do niej osobne wejście z poziomu Progresja Cafe (na parterze).

Po zakończeniu koncertu

Bardzo prosimy o stopniowe i spokojne opuszczanie klubu po zakończonym koncercie. Ze względu na pojemność klubu prosimy liczyć się z tym, że mogą powstać kolejki do szatni I wyjścia przy opuszczaniu budynku. Dlatego też główna sala koncertowa (jak i cały teren przeznaczony dla widzów oraz nasze bary) będą dostępne dla Państwa także po zakończeniu występów Artystów.
Zabezpieczenie medyczne w Progresji zapewnia Live-Med

Telefony

Informacje ogólne:
+48 22 419 54 20

Marketing i PR:
+48 22 419 54 17

Booking:
+48 22 419 54 19
+48 22 419 54 21

Produkcja wydarzeń:
+48 22 419 54 12
+48 22 419 54 18

Manager gastronomii:
+48 22 419 54 13