Skip to main content

NEWS

ThxSoMch idzie po kolejny viralowy hit

06-11-2023


Posłuchaj numetalowego singla autora „SPIT IN MY FACE!”

Gatunek uprawiany przez ThxSoMch może być trudny do określenia,
ale jakkolwiek by go nie nazwać, wyraźnie działa. 

Complex

Obecnie to prawdopodobnie najgorętszy niezależny muzyk.
Early Rising

ThxSoMch będzie w niedalekiej przyszłości powszechnie znaną nazwą.
Sheesh

Rezydujący w Toronto artysta ThxSoMch zaprezentował nowy singiel zatytułowany „LOST!”

Topowy producent BNYX (Travis Scott, Lil Uzi Vert, Drake, Yeat), który współpracował z ThxSoMch przy „LOST!”, pomógł wprowadzić numetalowe elementy do wciąż ewoluującego brzmienia artysty. Oldschoolowe skrecze przebijają się przez miarowe bębny, gdy ThxSoMch rozpoczyna kinetyczne wersy, a następnie ostrzega: Zamknijcie się wszyscy, mam coś do powiedzenia.

Wyreżyserowany przez częstego współpracownika i wizjonera Tommy’ego Kiljoya, posiniaczony i zakrwawiony teledysk idealnie przekazuje energię piosenki na ekranie.

Słyszałem, co BNYX robił z Yeatem i zdałem sobie sprawę, że jest inny. Pomyślałem, że moglibyśmy zrobić razem coś szalonego i dziwnego. „LOST!” powstał o dziesiątej nad ranem. Nie poszedłem jeszcze spać i byłem trochę na haju. Wypiłem dwa RedBulle i czułem się trochę oszołomiony. Czułem się zagubiony – mówi ThxSoMch.

Fani mieli okazję poznać „LOST!” przedpremierowo podczas niedawnej trasy Sleez World Tour.

„LOST!” to pierwsza nowa muzyka ThxSoMch od czasu wydanych latem 2023 singli „Waste My Mind” i „Spiral”, które były następcą dobrze przyjętej przez krytyków debiutanckiej EP-ki ThxSoMch pt. „Sleez”. Wydawnictwo od razu zadebiutowało w pierwszej piętnastce zestawienia Heatseekers Albums na Billboardzie.

ThxSoMch stworzył płytę pełną nieustępliwej energii, rozdzierających wnętrzności tekstów i potężnych refrenów, które bezlitośnie atakują słuchaczy – pisał serwis Ones To Watch.

Z kolei jego kultowy już numer „SPIT IN MY FACE!” zgromadził ponad 330 milionów odsłuchów, znalazł się na liście Billboard Hot 100 i pojawił się na niezliczonych playlistach na platformach streamingowych.

Na „Sleez” ThxSoMch bez trudu łączy niepokój alternatywy lat 90. XX w. z surową energią rapu z SoundCloud z lat dwutysięcznych, prezentując każdy utwór wraz z równie uderzającą oprawą wizualną. Pod to wydawnictwo przygotował grunt wydając wcześniej takie single jak „Hate.”, „Keep It Tucked”, „Caroline” i „Crumbled”. Po wydaniu EP-ki zaprezentował z kolei oficjalne teledyski do „Swap Places” i „Vile”.