Skip to main content

NEWS

The War On Drugs zostali ponownie nominowani do Grammy, czyli najbardziej prestiżowej nagrody w świecie muzyki!

04-01-2023


The War On Drugs zostali ponownie nominowani do Grammy, czyli najbardziej prestiżowej nagrody w świecie muzyki!

Jest to już kolejna nominacja dla amerykanów, w 2018 roku wygrali nawet statuetkę w kategorii „Najlepszy Rockowy Album”, za swój fenomenalny krążek „A Deeper Understanding”. Tym razem powalczą o nagrodę w kategorii „Najlepszy Utwór Rockowy”, z piosenką „Harmonia’s Dream”, pochodzącą z ich ostatniego albumu „I Don’t Live Here Anymore”! Gala rozdania tegorocznych nagród Grammy odbędzie się już 6 lutego o 1:00 nad ranem czasu polskiego.

The War On Drugs to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów indie rockowych. Istnieją niecałe 20 lat, a przez ten czas zdążyli wydać 5 albumów, które mocno wpłynęły na całą szeroko pojętą scenę alternatywnego rocka. Co sprawa, że są tak ważną i wpływową grupą? Undergroundowa szczerość i radość z grania, miesza się u nich z absolutną muzyczną perfekcją. Najlepszym uhonorowaniem dotychczasowej kariery zespołu jest wspomniana, w pełni zasłużona nagroda Grammy, do której niedługo być może dołożą następną!

Pierwszy koncert tej grupy w Polsce odbędzie się już w czerwcu 2023 roku na Letniej Scenie Progresji. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są już dostępne!