Skip to main content

NEWS

Tarja prezentuje „The Unforgiven”!

28-07-2023


„The Unforgiven” to trzeci singiel zapowiadający album Tarji „Rocking Heels: Live at Metal Church”. Płyta jest zapisem kameralnego koncertu w wyjątkowej scenerii Wacken Church i rozpoczyna serię koncertowych wydawnictw z serii „Rocking Heels”, na którą czekają tysiące fanów. Seria będzie składać się z sześciu płyt.

„The Unforgiven”, jeden z najbardziej kultowych utworów Metalliki, w wykonaniu Tarji zyskuje jeszcze bardziej klasyczny charakter.

Koncert Tarji, w którym uczestniczyło zaledwie 300 fanów, otworzył Wacken OpenAir Festival w 2016 roku. Z akompaniamentem fortepianu, wiolonczeli i skrzypiec, Tarja zaprezentowała unikalne aranżacje znanych utworów rockowych i heavy metalowych swoich ulubionych artystów, w tym „Numb” Linkin Park, „Alias” In Flames, kompozycje autorstwa Joe Satrianiego i Slipknota, a także utwory Nightwish i własne.

Dzięki urzekającym wykonaniom dobrze znanych piosenek i wspaniałemu głosowi Tarji, album „Rocking Heels: Live at Metal Church” to gratka dla fanów Tarji, a także wszystkich tych, którzy przegapili szansę uczestniczenia w tym ekskluzywnym wydarzeniu.

Wydawnictwo „Rocking Heels: Live at Metal Church” ukaże się jako limitowany Vinyl 2LP i CD. Premiera zaplanowana jest na 11 sierpnia.

Lista utworów: 

1. Always With Me, Always With You (Joe Satriani)

2. Numb (Linkin Park)

3. Alias (In Flames)

4. Vermillion Pt. 2 (Slipknot)

5. Trust (Megadeth)

6. Ohne Dich (Rammstein)

7. Afterlife (Avenged Sevenfold)

8. The Living End (Tarja)

9. The Unforgiven (Metallica)

10. Sleeping Sun (Nightwish)

11. I Walk Alone (Tarja)

12. Ave Maria (Tarja)