Skip to main content

NEWS

Saxon, King Gizzard And The Lizard Wizzard, VNV Nation – najlepsze koncert w marcu!

03-03-2023


Marzec jest w branży koncertowej miesiącem, w którym po zimowej przerwie wiele zespołów znów rusza w trasy koncertowe, a kluby ponownie wypełniają się fanami muzyki. W tym roku nie jest inaczej! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was krótki przegląd kilku koncertów, które odbędą się w tym miesiącu w Progresji i których nie powinniście przegapić!

11.03 – King Gizzard And The Lizard Wizard
Organizator: Follow The Step

Na wstępie musimy Was zasmucić – to wydarzenie jest wyprzedane od wielu miesięcy! Nie zmienia to faktu, że ten koncert jest obecnie jednym z najbardziej wyczekiwanych nie tylko w tym miesiącu, ale być może nawet całym roku. Szaleni Australijczycy zgotują nam show pełne improwizacji i perfekcyjnej muzyki, którego długo nie zapomnimy.

14.03 – Saxon
Organizator: Winiary Bookings

Klasycznemu heavy metalowi wieszczono upadek już wiele razy. Jednak on na przekór trendom i modom nadal ma się świetnie, a według niektórych nawet lepiej niż kiedykolwiek. Najlepszym przykładem jest legendarny wręcz zespół Saxon, który już od lat 70. konsekwentnie jest na szczycie gatunku i święci kolejne triumfy, nadal nie zwalniając tempa. Koncert wręcz obowiązkowy dla każdego fana szeroko rozumianego hard&heavy. Przed wydarzeniem koniecznie przeczytajcie wywiad z Biffem Byfordem, którego ekskluzywnie udzielił tylko nam!

19.03 – VNV Nation
Organizator: Progresja

Będziemy z Wami szczerzy. VNV Nation to zespół, do którego nasza ekipa ma szczególną słabość od wielu lat. Zespół gości u nas regularnie, za każdym razem prezentując przepiękną, mroczną, lekko popową i niezwykle chwytliwą mieszankę muzyczną. To będzie nie tylko okazja do sprawdzenia ich nowego materiału na żywo, ale również przeżycia jednego z najbardziej „domowych” koncertów w Progresji. Polecamy z głębi serca!

24.03 – Lombard + Wanda i Banda + Kombi Łosowski
Organizator: Make It Work

Wielki koncert absolutnych klasyków polskiej sceny popularnej minionych lat. Spotkanie z tymi artystami będzie dla starszych fanów nostalgiczną podróżą do czasów młodości, a dla młodszych niepowtarzalną okazją, żeby usłyszeć być może po raz pierwszy muzykę na żywo, która kształtowała pokolenie ich rodziców.

31.03 – Cult Of Luna
Organizator: Winiary Bookings

Cult Of Luna są mistrzami łączenia potężnego ciężaru z pięknymi melodiami. Ich muzyka doświadczana na żywo dosłownie przenosi słuchacza w inne wymiary i pozwala wykroczyć poza ramy codzienności. Gdy chłopaki zaczynają grać liczą się tylko dźwięki, które są w stanie porządnie poturbować i wycisnąć szczere łzy. Pozycja obowiązkowa zarówno dla fanów nowoczesnego jak i melodyjnego metalu.