Skip to main content

NEWS

R3HAB i Jason Derulo we wspólnym utworze

19-04-2024


Dwaj multiplatynowi artyści R3HAB i Jason Derulo, połączyli siły w jednym z najbardziej ekscytujących projektów 2024 roku. Efektem kooperacji jest dance-popowy singiel „Animal”, który rozgrzeje klubowe parkiety jeszcze zanim przyjdzie lato.
 
Utwór stanowi doskonały przykład połączenia wysokoenergetycznego, dynamicznego i elektronicznego brzmienia R3HABA oraz seksownego popu spod znaku Derulo. Rozpoczynając się uduchowionym wokalem i świetnym house’owym beatem, „Animal” z miejsca nadaje ton dusznej zabawie z kimś wyjątkowym. Dodając do tego stworzone przez R3HABA dźwiękowe warstwy, otrzymujemy piosenkę idealną do radia, ale i do przetańczenia przy niej całej nocy.
 
R3HAB i Jason Derulo wcześniej współpracowali przy oficjalnych remiksach utworów Jasona – „Goodbye” (z Davidem Guettą, Nicki Minaj i Willy Williamem z 2018 roku), „Take You Dancing” (z 2020 roku), „Spicy Margarita” (z Michaelem Bublé).
 
Przerzucaliśmy się z Jasonem pomysłami przez kilka lat w poszukiwaniu czegoś doskonałego. W końcu wysłał mi „Animal” i wszystko szybko znalazło się na swoim miejscu. To nagranie jest idealnym pomostem między moją taneczną wizją, a jego pełnym pozytywnej energii popem. Jason jest jednym z najważniejszych artystów naszego pokolenia i pasjonatem swojej pracy. Ma jasną wizję artystyczną. To była wspaniała współpraca i mamy nadzieję, że ludzie pokochają „Animal” tak bardzo jak my – mówi R3HAB.
 
Wzięty DJ i producent, Fadil El Ghoul, lepiej znany jako R3HAB, od piętnastu lat przeciera szlaki w muzyce tanecznej. Od przełomowych remiksów dla Rihanny, Drake’a, Taylor Swift, Calvina Harrisa, Sii, Jasona Derulo, Eda Sheerana, Tygi, Ellie Goulding, The Chainsmokers czy P!nk, przez hymny pokroju „All Around The World (La La La)”, „Lullaby” z Mike’em Williamsem, „Flames” z ZAYNem i Jungleboiem oraz „Creep” z Gattüso, po kooperacje z takimi artystami, jak Ava Max, Luis Fonsi, Sean Paul, Afrojack, Armin van Buuren, Lukas Graham, Icona Pop, artysta udowodnił, że jest jednym z najbardziej dalekowzrocznych producentów na rynku.
 
Dzięki swojej twórczości zgromadził ponad 10 miliardów streamów, w tym ponad 1 miliard w samym 2023 roku. Jest jednym z 300 najczęściej streamowanych artystów Spotify, zajmuje 14. miejsce na prestiżowej liście DJ Mag’s Top 100 DJs i zdobył ponad 80 złotych i platynowych certyfikatów. Dzięki połączeniu wrodzonego kunsztu i innowacyjnego podejścia, R3HAB zasłużył na swoje miejsce na tanecznej scenie.
 
Odkąd wybił się ze swoim 5-krotnie platynowym singlem „Whatcha Say”, wielokrotnie nagradzany piosenkarz i autor tekstów, Jason Derulo, sprzedał ponad 250 milionów singli na całym świecie. Aż 15 z jego utworów zdobyło platynowy status, w tym „Wiggle,” „Talk Dirty,” „Want to Want Me,” „Trumpets,” „It Girl,” „In My Head,” „Ridin’ Solo,” „Don’t Wanna Go Home,” „Marry Me,” ” The Other Side,” „Get Ugly,” „Swalla,” „Savage Love” czy „Take You Dancing”. Od kiedy rozpoczął solową karierę w 2009 roku, zgromadził 18 miliardów streamów na całym świecie i przyciągnął 117 milionów obserwujących na wszystkich platformachDerulo dostarczył też serię przebojowych singli – porywający „Acapulco”, platynowy „Take You Dancing” czy „Savage Love (Laxed – Siren Beat) ” (z Jawsh 685), które mają ponad 500 milionów wyświetleń. Ten ostatni zajął nawet pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100, a także podbił listy przebojów w 16 krajach.
 
Z blisko 200 milionami obserwujących na platformach społecznościowychJason Derulo jest również jedną z największych gwiazd TikToka, obecnie 4. najczęściej obserwowanym mężczyzną na platformie i 11. w ogóle. Co więcej, jego i tak już astronomiczna popularność na TikToku rośnie z dnia na dzień. Jason może pochwalić się ponad ponad 56 mln obserwujących na całym świecie i miliardem polubień. Odzyskując tytuł króla TikTok, w 2023 roku wydał wakacyjny hit „Slidin'” z wideo-challange’em na TikToku.