Skip to main content

NEWS

Peyton Parrish wystąpi w Warszawie z gościem specjalnym


Artystę 13 lutego w Warszawie wesprze heavy/powermetalowe Dominum.

Niemieckie Dominum aspiruje do miana jednej z gorętszych nazw w heavy/power metalu, co potwierdza ich debiut, „Hey Living People”. Podchodzą do obu nurtów z wyczuciem hitu, dawkowanym patosem i melodiami w sam raz na podbój świata. Przedstawią Wam to na żywo jako goście specjalni jedynego polskiego koncertu Peytona Parrisha!

Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne na: www.knockoutmusicstore.pl

PEYTON PARRISH (USA) folk, rock:

Amerykanina mogliście usłyszeć już na albumie z coverami disneyowskich klasyków lub też prezentującego własną interpretację „My Mother Told Me” na potrzeby serialu „Wikingowie” – jednego z popularniejszych w ostatnich latach. To co jednak najważniejsze, to jego autorskie numery. Peyton bez mrugnięcia okiem kompiluje hymniczne folkowe patenty, nadając im filmową głębię, tonę epickiej atmosfery oraz oczywiście intensywność rocka. Artysta wyrazisty i maksymalnie oryginalny? Jak najbardziej.

DOMINUM (Niemcy) heavy metal, power metal:

Nastoletnia pasja to w metalu rzecz ważna, ale songwriterski warsztat jest jeszcze istotniejszy, a na „Hey Living People” Dominum pokazują, że mają ów warsztat w małym palcu. Skład z Niemiec trzyma się przyczółków klasycznego heavy i power metalu, lecz nie idzie w najprostsze rozwiązania. Mają własną, z lekka gotycką stylówkę, mają głowę do refrenów, a każdy podniosły riff czy majestatyczne solo kontrują bardziej współczesnymi aranżacjami wyjętymi ze współczesnego metalu. Heavy godne naszych czasów.

Kiedy: 13 lutego (wtorek) 2024

Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22

Bilety: 109-119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions