Skip to main content

NEWS

Mela Koteluk prezentuje kolejny singiel -„Jestem stąd”

11-01-2024


„Jestem stąd” to druga odsłona nadchodzącego albumu Meli Koteluk. Artystka prezentuje drugi singiel po entuzjastycznie przyjętej listopadowej premierze „Harmonii”. Utwór powstał wraz z Markiem Dziedzicem, cenionym producentem muzycznym, który współpracował z Melą przy poprzednich wydawnictwach – płytach „Migracje” (2014), „Migawka” (2018).

„Czasami wydarzenia zewnętrzne i chaos informacyjny potrafią mocno zdezorientować. Moim antidotum jest ugruntowanie w ciele i w ten sposób odzyskuje swoje współrzędne. To moja sprawdzona praktyka i niezależnie od tego, jaka aktualnie panuje pogoda za oknem i jakieś nastroje wiszą w powietrzu, to jest element skutecznie stabilizujący. Kto wie, czy w tej karuzeli wokół Słońca i wokół własnej osi, to właśnie ciało nie jest najbezpieczniejszym miejscem w całym kosmosie.”

Piosence towarzyszy video, do którego powstały zdjęcia autorstwa operatora filmowego Bartosza Nalazka. Choreografię stworzyła Aga Konopka (Move Picture), a animacje Michał Wit Kowalski. W nagraniach wzięli udział muzycy Marcin Ułanowski na perkusji, Michał Drozda na gitarze elektrycznej, Marek Dziedzic na gitarze akustycznej oraz Michał Pepol na wiolonczeli. Za mix i master odpowiada Marcin Szwajcer.