Skip to main content

NEWS

KAMP! ogłasza pożegnalną trasę!

01-02-2023


Po 16 latach KAMP! wyrusza w ostatnią trasę koncertową i następnie kończy działalność!
Legenda polskiej elektroniki po wydaniu 4 pełnych albumów oraz niezliczonej ilości singli i EP przechodzi na definitywną emeryturę. Wcześniej artyści ruszają w pożegnalną trasę koncertową, która będzie nie tylko wielkim wydarzeniem muzycznym, ale również niezapomnianą imprezą z wyjątkową oprawą!
Przed nami kilkadziesiąt niepowtarzalnych setów klubowych i festiwalowych ze zmienną tracklistą, na której pojawią się numery ze wszystkich etapów działalności zespołu. Małe i duże hity w podrasowanych wersjach, a całość będzie trwała minimum 2 godziny. KAMP! jest w zdecydowanej szczytowej formie koncertowej. Będzie bardzo tanecznie, bardzo emocjonalnie i wszędzie, gdzie to możliwe w formacie 360º.

Występ w Progresji 4 lutego odbędzie się właśnie w tym eksperymentalnym formacie, zbliżonym do otwartej próby, na której będziemy testowali nowe ustawienie i nagrywali materiały promo oraz robili zdjęcia. To być może jedyna, a na pewno pierwsza okazja, aby bawić się na głównej scenie Progresji, która tego wieczoru zamieni się w dance floor! Bilety są dostępne!
Przypominamy największe przeboje KAMP!