Skip to main content

NEWS

Joker Out z dwoma dodatkowymi koncertami w Polsce

20-07-2023

AUTOR: Aleksander Braun


Rewelacja tegorocznej Eurowizji, czyli słoweński zespół Joker Out ogłasza dodatkowe koncerty w naszym kraju. Po błyskawicznym wyprzedaniu dwóch koncertów w Progresji, artyści razem z agencją Charm Music Polska zakomunikowali dwa dodatkowe terminy we Wrocławiu i Poznaniu:

19.11 – Wrocław, Centrum Koncertowe A2
20.11 – Poznań, Klub Muzyczny B17

Zespół powstał w 2016 roku, a w 2021 roku wydał swój debiutancki album Umazane Misli. Płyta zyskała uznanie i popularność wśród odbiorców ustanawiając rekordy streamingu w kraju oraz przynosząc grupie nagrody Artist of the Year w 2021 i 2022 roku a także Song of the Year Award w 2021. Joker Out zostali najlepiej sprzedającymi się artystami w Słowenii w 2022 roku. Kolejny album Demoni [2022] dzięki swojemu unikatowemu brzmieniu i energicznej muzyce również okazał się ogromnym sukcesem. Warty uwagi jest także utwór “New Wave”, który powstał we współpracy z kultowym Elvisem Costello.

Grupa w składzie: Bojan (wokal), Kris (gitara), Jan (gitara), Nace (bas) i Jure (perkusja) jest jednym z najpopularniejszych zespołów w Słowenii i krajach bałkańskich. Dzięki niesamowitej energii i charyzmie grupy ich koncerty przyciągają liczną publiczność.