Skip to main content

NEWS

Dog Eat Dog znów w Polsce – tym razem jako gwiazda wieczoru!

31-08-2023


Ich gośćmi będą Grove Street i Kings Never Die!

Już 1 i 2 listopada (odpowiednio: Lublin, Bielsko-Biała) rapcore’owi crossoverowcy z Dog Eat Dog pojawią się w roli headlinerów, wracając z pierwszym po sześciu latach albumem, “Free Radicals”. Podczas koncertów trasy wspierać ich będą supporty: hardcore’owcy z Grove Street i Kings Never Die.

Bilety na wydarzenia trafią do Knock Out Music Store już jutro, o 10:00!

DOG EAT DOG (USA) crossover:

Pewnie większość z was jeszcze w te wakacje skakała do hitów Dog Eat Dog podczas któregoś odcinku trasy po Polsce z Biohazard. Na listopadowych koncertach z kolei zobaczycie nie tylko dłuższe sety autorów “All Boro Kings”, ale także reprezentację numerów z pierwszej od siedemnastu lat płyty zatytułowanej “Free Radicals”! Ostatnie występy składu potwierdzają, że są w świetnej formie, więc o płytę chyba też nikt nie musi się martwić. Najpewniej dostaniemy to, co lubimy najbardziej i to w dużych dawkach – a więc wypieszczony do granic groove, mariaż hardcore’u oraz rocka z rapem i oczywiście tonę świetnej zabawy. Nie odbierajcie sobie możliwości wejścia w ten młyn na dobry początek listopada. Świeży singiel, “Never Give In”, pokazuje, że ktoś tu wciąż ma się dobrze.

FACEBOOK

GROVE STREET (Wielka Brytania) hardcore, alt-metal:

Nazwa zaczerpnięta z jednej z głównych lokalizacji w kultowej grze “Grand Theft Auto: San Adreas” podparta wściekle chwytliwym hardcorem niczym z soundtracku do Tony’ego Hawka? Brzmi świetnie i takie też jest. Bo w Grove Street znajdziecie także nu-metalową bezwstydność, a nawet rozbujany alt-metal coraz wyraźniej wracający dziś do łask. . Brytyjska ekipa wie, o co chodzi w pisaniu bangerów, dlatego sprawdźcie ich debiutancki “The Path to Righteousness” i lećcie moshować na koncercie.

FACEBOOK

KINGS NEVER DIE (USA) hardcore punk/crossover:

Kings Never Die to idealna rzecz dla tych, którzy ze wszystkich hardcore punkowych scen najwyżej cenią tę nowojorską. Amerykanie (w składzie m.in. Dan Nastasi, niegdyś z Dog Eat Dog!) piszą świetne numery, w których znajdziecie tyle samo miejsca na pełnię agresji, jak i zamaszyste riffy. Metal, punk, rock’n’roll – czują to wszystko.

FACEBOOK

Kiedy: 1 listopada (środa) 2023
Gdzie: Lublin @ Radio Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2
Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 2 listopada (czwartek) 2023
Gdzie: Bielsko-Biała @ RudeBoy, ul. 1 Maja
Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Zapraszają
Knock Out Productions
WWW