Skip to main content

NEWS

Ceti prezentuje nowy teledysk koncertowy

12-07-2023

AUTOR: Aleksander Braun


Ceti zaprezentowali nowy teledysk live do utworu „Syn Przestworzy”. Utwór pochodzi z najnowszej płyty zespołu, pt. „Ceti” (Metal Mind Productions, 2020). Muzycy wciąż promują wspomniany krążek, który stylem przywodzi na myśl klasyczne albumy Iron Maiden.
Teledysk możecie zobaczyć poniżej:

Na przełomie lata i jesieni tego roku zespół Grzegorza Kupczyka ruszy również w ogólnopolską trasę koncertową, podczas której wspominać będą kultowy album „Dorosłe Dzieci”.

Jak mówi lider grupy:
„Jako że mamy sporo czasu, a ostatnio ukazały się aż trzy albumy z moim udziałem i aż dwa z okazji… pomyślałem, że warto zrobić coś wyjątkowego. Podjąłem decyzję, że zrobię to z moim zespołem… Pomysł był taki, aby uczcić moją pierwszą płytę w życiu. Płytę, która stała się moim CREDO… „DOROSŁE DZIECI”. Planujemy zagranie kilku koncertów w tym roku z materiałem z tejże płyty, w tym z utworami, które były nagrane w czasie sesji do „Dorosłych Dzieci”, ale z oczywistych powodów nie weszły na winyl. Nie chcę wielu koncertów, mają one mieć charakter ekskluzywny z wyjątkowym intro i outro. Będą też specjalni goście”.