Skip to main content

NEWS

Bon Jovi na zawsze. Nowa płyta „Forever” i singiel „Legendary”

15-03-2024


Bon Jovi, jedna z najbardziej kultowych grup rockowych wszech czasów, ogłasza premierę nowego albumu zatytułowanego „Forever”. Już teraz można posłuchać pierwszego singla zapowadającego wydawnictwo – „Legendary”. Bon Jovi świętuje 40-lecie wydania debiutu.

Premiera albumu „Forever” zaplanowana jest na 7 czerwca 2024. – Ta płyta to powrót do radości. Od początku pisania, przez cały proces nagrywania, wiedzieliśmy, że to ta muzyka Bon Jovi, której należy słuchać głośno i która z miejsca wprawia w dobry nastrój – opowiada Jon Bon Jovi.

Zobacz klip do utworu „Legendary”:

Na przestrzeni wspaniałej, trwającej już cztery dekady kariery Bon Jovi zapracowali sobie na miejsce w rockowej rodzinie królewskiej, co zaowocowało miejscem w Rock And Roll Hall of Fame oraz Songwriters Hall of Fame. Grupa ma na koncie ponad 130 mln sprzedanych płyt na całym świecie, niezliczoną ilość hitów na koncie, tysiące koncertów zagranych dla ponad 35 mln fanów w 50 krajach. Tylko na przestrzeni ostatniej dekady kwota uzyskana ze sprzedaż biletów na ich występy przekroczyła 1 mld dolarów. Działająca nieprzerwanie od 1983 r. grupa pozostaje doskonałym zespołem rock’n’rollowym.

Bon Jovi „Forever” – lista utworów:

1. Legendary

2. We Made It Look Easy

3. Living Proof

4. Waves

5. Seeds

6. Kiss The Bride

7. The People’s House

8. Walls Of Jericho

9. I Wrote You A Song

10. Living In Paradise

11. My First Guitar

12. Hollow Man

Świętowanie 40-lecia Bon Jovi trwa w najlepsze. Podczas festiwalu SXSW zaplanowano premierę czteroodcinkowego dokumentu produkcji Hulu „Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story”. Amerykańska premiera zaplanowana jest na 26 kwietnia. Serial jest pierwszą w historii grupy produkcją, w którą zaangażowani są wszyscy obecni i dawni członkowie Bon Jovi.

Przy okazji 66. ceremonii rozdania Grammy, Jon Bon Jovi otrzymał tytuł 2024 MusiCares Person Of The Year, a w L.A. Convention Center odbył się gwiazdorski koncert ku czci rockmana. Na scenie pojawili się m.in. Bruce Springsteen, Shania Twain, Melissa Etheridge, Sammy Hagar, Jason isbell, Jelly Roll, Pat Monahan z grupy Train i wielu innych.