Skip to main content

NEWS

All For Metal supportem Lordi w Warszawie!


Międzynarodowy heavymetalowy skład wystąpi przed gwiazdą wieczoru 21 marca w warszawskiej Progresji.

Każde z nich ma imponującą muskulaturę, śpiewają o wojnie, mitologii nordyckiej i metalu oczywiście, a do tego grają do granic znakomite heavy. Kochacie metal? Nie możecie ich przegapić.

Bilety na koncert są nadal dostępne w naszym sklepie: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

Pakiety VIP są dostępne tylko na stronie zespołu!

LORDI (Finlandia) heavy metal, hard rock

Kiedy w 2006 roku wygrali Eurowizję za sprawą kultowego już “Hard Rock Hallelujah”, zwróciły się na nich oczy całego świata i od tamtej pory niewiele się zmieniło. Lordi wciąż budzi radość i wciąż ściąga tłumy fanów na koncertach. Jak wygląda ich bezbłędna formuła? Bardzo skutecznie – bo do tego scenicznego anturażu, który z miejsca zakodowuje się w pamięci, dodajemy nastawiony na walor hitu heavy metal oraz hard rock. Słowem: Finowie zapewniają maksimum rozrywki, bo wrażenia wizualne pozostają wyjątkowe, a do nich dochodzą numery, które siłą rzeczy nucicie pod nosem. Choć na żywo będziecie je raczej głośno wyrykiwać razem z zespołem. Gwarantujemy, że dostaniecie show z gatunku tych nie do zapomnienia.

ALL FOR METAL (Włochy / Niemcy) heavy metal

W tytule zeszłorocznej debiutanckiej płyty bez cienia zwątpienia nazywają siebie legendami. Mocna deklaracja, ale z takimi hitami faktycznie mają okazję przedostać się do heavymetalowego panteonu. To piękny hołd złożony klasyce gatunku bez jednoczesnego udawania, że nie żyjemy w obecnych czasach. Znajdziecie tu i Manowar, i odrobinę Amon Amarth; i ciężar, i sprytne rozwiązania melodyczne – niemalże folkowe. Kreatywność, dobra zabawa oraz oczywiście metal do kwadratu, tego od nich oczekujcie.