Skip to main content
dni
godz
min
sek
data i czas: niedziela, 23 marca 2025, 18:30
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 190-250 PLN *końcowa cena może zawierać opłatę serwisową
organizator: Human Institution sp. z o.o
czasówka:
18:30 - wejście
19:30 - start

Na każdy jej koncert kończą się bilety przed czasem.
Każdy jej koncert to ukojenie i muzyczna podróż z serca do serca.
Zapraszamy na dwa koncerty Snatam Kaur.
W Warszawie i w Gdańsku.

Muzyka, mantry, medytacja.

Koncerty Snatam Kaur – słynącej ze swojego legendarnego kojącego głosu – wnoszą spokój, radość i uskrzydlają słuchaczy wszędzie, gdzie śpiewa utwory ze swojego bogatego katalogu kompozycji, z których część stała się już klasyką „devotional music”.

Jej ponadczasowe utwory jak „Mul mantra”, „Ong namo”,”Prem”, „Grace”, „Anand”, „Liberation’s Door” czy „Light of the Naam” zainspirowały i przyniosły poczucie głębokiego wyciszenia słuchaczom z całego świata dzięki zniewalającej mieszance tradycyjnych mantr i rozległym wpływom zarówno wschodniej jak i zachodniej muzyki.

Najlepszym sposobem doświadczenia tej muzyki, ciepła i życzliwej mądrości Snatam są koncerty.
„Koncert to doskonała okazja, żeby otworzyć się na siłę mantr – mówi Snatam – Żeby się w nich roztopić i poczuć uzdrawiający wpływ. Koncertami chcę łączyć ludzi z mantrami, dzięki którym można samoistnie złapać kontakt z wewnętrzną lekkością, miłością. Wielokrotnie doświadczyłam, że słuchanie czy wspólne śpiewanie mantr świetnie wpływa na uwalnianie stresu czy przeładowania, które jest powszechnym zjawiskiem w dzisiejszych czasach. Dla wielu ludzi to sposób na przywrócenie poczucia spokoju”.

Snatam Kaur to pochodząca ze Stanów Zjednoczonych wokalistka, kompozytorka i aktywistka społeczna wychowana w tradycji Joga Kundalini i Sikhijskiej. Ma niezwykły talent do transformowania tradycyjnych mantr w melodie trafiające w upodobania współczesnego odbiorcy. Ponad 20 lat spędziła ze swoim duchowym nauczycielem Yogi Bhajanem. To on uczył ją Naad Joga, czyli jogi skupiającej się na dźwiękach. Dzięki osobistemu doświadczeniu wewnętrznego spokoju i uzdrowienia jej muzyka trafia do osób o różnym spojrzeniu na życie. Przez ostatnie 20 lat koncerty, muzyka i warsztaty są sposobem Snatam na dawanie innym narzędzi do odnalezienia spokoju w codziennym życiu.
Każda z jej kompozycji niesie ze sobą określony uzdrawiający efekt.

W 2025 odbędą się w Polsce dwa koncerty Snatam Kaur:
21.03.2025 o godz. 19:30 w Starym Maneżu w Gdańsku
23.03.2025 o godz. 19:30 w Progresji w Warszawie