Skip to main content
support: ISE
Sold out
dni
godz
min
sek
data i czas: piątek, 01 listopada 2024, 19:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 129-169 PLN *końcowa cena może zawierać opłatę serwisową
organizator: FKP Scorpio
gatunek: Rock
czasówka:
19:00 - wejście
20:00 - start

Guano Apes wyruszy w trasę koncertową jesienią 2024!

Guano Apes, niemiecka grupa rockowa znalazła swoją oazę spokoju. Zamiast poddawać się mechanizmom rynku i co roku wydawać nowe płyty zespół, woli występować na żywo, kiedy tylko poczują potrzebę kontaktu z fanami. Wszyscy, którzy byli częścią pierwszej trasy po pandemii lub doświadczyli jednego z energetycznych koncertów na dużych festiwalach, doskonale o tym wiedzą. Od pierwszych taktów otwierającego utworu „You Can’t Stop Me” przez wszystkie ich hity, aż po finałowy „Lords of the Boards”, Guano Apes zarażają publiczność swoją dziką energią.

W erze cyfryzacji, Guano Apes bronią wartości analogowych, podkreślając siłę autentycznych doświadczeń i bezpośredniego kontaktu z muzyką. Jak sami mówią:

Jesteśmy bliżsi małpom niż sztucznej inteligencji. W człowieku, tej 'starej małpie’, drzemie pierwotna siła: pragnienie wolności. My od około trzech dekad wspieramy to dźwiękowo, razem z naszą publicznością. W środku zwrotu ku sztucznej inteligencji i cyfrowego oderwania, kontakt z przyrodą i zrozumienie naszych korzeni jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Chcemy, aby nasza muzyka była kompasem dla duszy, resetującym ją do pierwotnych ustawień i tym samym uwalniała wewnętrzną małpę.