Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Progresja to największe w Polsce założenie muzyczne. W jego ramach znajdują się trzy niezależne sceny oraz klubokawiarnia muzyczna.

Main Stage
Noise Stage
Progresja Cafe
 • Z przykrością informujemy, że w związku z problemami zdrowotnymi jednego z muzyków, zespół Blues Pills został zmuszony do przerwania swojej wiosennej trasy koncertowej i odwołania wszystkich zaplanowanych na najbliższe tygodnie koncertów (poniżej oficjalne oświadczenie zespołu). W tym niestety również tego w warszawskim klubie Progresja Music Zone, gdzie miał wystąpić razem z Blood Ceremony, Spiders oraz Octopussy. Te trzy zespoły oczywiście zagrają w Progresji i zaserwują nam niesamowitą mieszankę starego dobrego hard rocka.

  W tej sytuacji zdecydowaliśmy się zmniejszyć ceny biletów, które od dnia dzisiejszego kosztować będą odpowiednio – 50 zł w przedsprzedaży, 60 zł w dniu koncertu. Zakupione do tej pory bilety zachowują swoją ważność, a o możliwościach zwrotu nadpłaconej kwoty poinformujemy Państwa niezwłocznie.

  Zapraszamy 13 maja do Progresja Music Zone na niesamowitą muzyczną ucztę w towarzystwie Blood Ceremony, Spiders oraz Octopussy!!!

  Więcej >>

 • Plakat_NFR
  Plakat_NFR

  NOWODWORSKI FESTIWAL ROCKOWY- muzyczne świętowanie!
  3 maja 2014 w Nowym Dworze Mazowieckim rusza NOWODWORSKI FESTIWAL ROCKOWY, na którym wystąpią Pink Freud i ARMIA.
  W ramach festiwalu odbędą się dwa koncerty- na małej scenie w Nowodworskim Ośrodku Kultury, gdzie zaprezentują się młode zespoły, spośród których jury wyłoni laureata. Wieczorem na dużej scenie, w nowodworskim amfiteatrze zagrają ARMIA Pink Freud, a także Warszał i przedstawiciele lokalnej sceny Raggabarabanda.

  Więcej >>

 • 27 marca świętujemy siódmy rok istnienia na scenie folkowej warszawskiego zespołu Mosaik. Na koncercie gościnnie zagra Maciek Cierliński, a po koncercie zapraszamy wszystkich na jamowanie i tort urodzinowy. Zatem przynoście instrumenty i przybywajcie świętować z Mosaikami w Progresja Cafe!

  Więcej >>

 • Przy zakupie biletu w Progresja Cafe na dowolny koncert w Progresja Music Zone możesz kupić kawę lub herbatę po 5 zł lub czeskie piwo butelkowane za 8 zł.

  Więcej >>

 • Doskonała wiadomość dla miłośników cydru. Od 15 marca w Progresja Cafe będzie można skosztować oryginalnego polskiego cydru Dzik.

  0,5l cydru kosztować będzie promocyjnie 8 zł. Zdecydowaliśmy się rozpocząć naszą przygodę z cydrem od smaku gruszkowego. Jednak jeśli spotka się on z Waszym uznaniem stopniowo pojawiać się będą kolejne smaki.

  Zapraszamy!

  Progresja Cafe czynna codziennie od 12:00 do 21:00 (i do 2:00 w dni koncertowe)

  Więcej >>

 • Podczas koncertu zespołu Siddharta (1.03.2014) na Noise Stage nie będzie fosy. Prosimy nie używać flesza/fleszy przy robieniu zdjęć.

  Dziękujemy

  Więcej >>

 • To już kolejna edycja wspaniałej i kultowej, a nawet tradycyjnej imprezy, której nie możecie przegapić! 8 marca bawimy się na całego – w zasadzie wszystko jasne – Panowie szukają i wskakują w damskie ciuszki, a Panie na odwrót.. nie przebrani stawiają!!!!!! (oczywiście „kobietom”) :D

  Więcej >>

 • Zapraszamy codziennie od 12:00 do Progresja Cafe, nowej kawiarni muzycznej na Woli.

  Klubokawiarnia Progresja Cafe jest niespodzianką na scenie muzycznej Warszawy. Znajdziecie tu miejsce na rozmowę, posiedzenie po koncercie w jednej z sal Progresji Music Zone, ale przede wszystkim jest to przestrzeń, w której odnajdziecie dźwięki jakich jeszcze niewiele na warszawskich scenach.

  Więcej >>

 • Agencja MonseArt Music Management zaprasza na trzy koncerty największej słoweńskiej gwiazdy rocka Siddharta. Zespół wystąpi w Polsce niemal rok po znakomicie przyjętym tournée w ramach, którego zagrał pięć koncertów w naszym kraju. Zachęcony gorącym przyjęciem postanowił raz jeszcze wystąpić dla polskiej publiczności.

  Więcej >>

 • W związku z uruchomieniem nowej wersji strony wszystkie konta oraz rejestracje na najbliższe wydarzenia zostały wyzerowane.
  Oznacza to że, przy chęci rejestracji na nasze wydarzenia osoby posiadające wcześniej konto muszą utworzyć je ponownie.

  Więcej >>

 • Już można robić rezerwacje na koncert Pomianowskiej i Kiniora 23 stycznia w Progresja Cafe. Występ duetu inauguruje działalność nowej sceny warszawskiej i wyznacza jej dalszy kierunek rozwoju. Nowa płyta Pomianowskiej i Kiniora to jeden z najbardziej niezwykłych projektów muzycznych roku 2014. Świeża, wyznaczająca nowe jakości muzyczne etno-awangarda.

  Więcej >>

 • Szanowni Państwo,

  z przykrością informujemy, że impreza sylwestrowa w Progresja Music Zone zostaje odwołana.
  Powodem jest poważna awaria ogrzewania, której nie będziemy w stanie naprawić przed nowym rokiem. Pieniądze za zakupione bilety oczywiście oddajemy.

  Progresja Music Zone

  Więcej >>