Skip to main content
dni
godz
min
sek
data i czas: sobota, 08 lutego 2025, 19:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 100-120 PLN *końcowa cena może zawierać opłatę serwisową
organizator: Progresja
gatunek: Darkwave
czasówka:
19:00 - wejście
20:00 - start

Klub Progresja zaprasza na koncert Diary of Dreams!

Z radością ogłaszamy, iż Klub Progresja jest nowym organizatorem warszawskiego koncertu Diary of Dreams! Dzięki temu posiadacze biletów na poprzednią datę będą mogli posłuchać muzyki zespołu na żywo 8 lutego 2025 roku. Bilety na poprzedni termin zachowują swoją ważność. Możliwe są zwroty biletów w pierwotnym miejscu zakupu.

Diary of Dreams powstali w 1989 roku jako projekt Adriana Hatesa, który zaczerpnął nazwę zespołu od kompozycji na gitarę klasyczną zatytułowanej „Tagebuch der Träume”. W 1994 roku, po skrystalizowaniu się finalnego składu, grupa wydała swój debiutancki, klasyczny już dziś album „Cholymelan”. Spotkał się on z bardzo entuzjastycznymi recenzjami krytyków i publiczności. To rozpoczęło wspaniałą, wieloletnią karierę grupy, która do dziś obfituje w ponad 26 różnych wydawnictw, w tym pełne albumy, DVD, single oraz EP-ki. Diary Of Dreams zagrali już około 500 koncertów w niemal 40 krajach i nie zamierzają zwalniać. Lider grupy mówi, że zespół jest w najlepszej formie od lat i nie zamierza zwalniać. Życie z muzyką i dla muzyki.

Wydany wiosną 2023 roku album „Melancholin” to kolejny rozdział w karierze zespołu. Wierni fani jednogłośnie okrzyknęli płytę więcej niż udaną, co potwierdza światowa trasa koncertowa, obejmująca również topowe festiwale. Diary Of Dreams wciąż mają sporo do udowodnienia, a ich unikalna, mroczno-poetycka muzyka prawdziwą siłę pokazuje właśnie na żywo. Spodziewajcie się wspaniałego widowiska, które zapamiętacie na długo.

BILETY