Skip to main content
dni
godz
min
sek
data i czas: środa, 19 marca 2025, 18:30
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 199-420 PLN *końcowa cena może zawierać opłatę serwisową
organizator: Knock Out Productions
gatunek: Pop, Rock
czasówka: Rozpiska godzinowa zostanie podana w późniejszym terminie

Tokio Hotel wraca na jedyny koncert w Polsce!

Grupa zagra 19 marca 2025 roku w warszawskiej Progresji!

We wczesnych latach dwutysięcznych trudno byli jednymi z największych w Europie. Poprockowi tytani odpowiedzialni m.in. za hity pokroju „Shrei” czy „Monsoon” wciąż w świetnej formie – studyjnie i koncertowo.

W sprzedaży dostępne będą także bilety VIP upoważniające do sesji Meet & Greet z zespołem, wcześniejszego wejścia do klubu oraz uczestniczenia w soundchecku. Informacje odnośnie biletów VIP dostępne są na stronie zespołu. UWAGA: Pakiet VIP nie zawiera biletu na koncert – należy zakupić go osobno!

TOKIO HOTEL (Niemcy) pop rock

Jeśli urodziliście się na przełomie lat 80. i 90., istnieje spora szansa, że szaleliście na myśl o ich największych hitach. Jeśli jesteście starsi lub ciut młodsi – pewnie również. W najgorętszym okresie cała Europa (a zwłaszcza Niemcy i oczywiście Polska) znała na pamięć życiorysy członków zespołu oraz każdy fragment tekstu ich dowolnego utworu. Nic dziwnego, bo bracia Kaulitz i spółka wstrzelili się w idealny czas, a do tego podbili wszystko wyśmienitymi numerami oraz równie trafioną stylówką. To najzwyczajniej w świecie niemożliwy do zapomnienia pop rock z refrenami tak wrzynającymi się w ucho i melodiami tak charakterystycznymi, że mimowolnie nuci się je cały dzień. Formacja nie pojawia się nad Wisłą codziennie, więc rekomendujemy przybyć w marcu do stolicy. W końcu możliwość usłyszenia “Monsoon” lub “Shrei” na żywo to nie przelewki.

https://www.facebook.com/tokiohotel
https://www.instagram.com/tokiohotel/