Skip to main content
support: Frontside + Hostia
dni
godz
min
sek
data i czas: piątek, 29 listopada 2024, 19:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 90- PLN *końcowa cena może zawierać opłatę serwisową
organizator: Galicja Productions
czasówka: Rozpiska godzinowa zostanie podana w późniejszym terminie

Galicja Productions zaprasza na trasę koncertową Illusion.

Z radością ogłaszamy, że legendarny zespół Illusion rusza w ogólnopolską trasę koncertową! To wyjątkowe wydarzenie pozwoli fanom na nowo przeżyć magię ich muzyki oraz zobaczyć także zespoły Frontside i Hostia.

Illusion to niewątpliwie jeden z najważniejszych zespołów rockowych w Polsce. Ich historia sięga 1992 roku, kiedy to w Gdańsku, były muzyk grup She i Skawalker Tomasz „Lipa” Lipnicki, Jerzy „Jerry” Rutkowski oraz Paweł Herbasch założyli zespół. Pierwszy koncert Illusion odbył się w lutym 1992 w Gdańsku, a już w sierpniu tego samego roku dołączył do nich Jarosław Śmigiel. W takim składzie zespół funkcjonuje do dziś. Debiutancka płyta Illusion ukazała się w 1993 roku, na której jako gości można było usłyszeć wokalistę Grzegorza „Guzika” Guzińskiego oraz gitarzystę Janusza Sokołowskiego.
Koncerty Illusion niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zespół jest znany z energicznych występów, które zarażają publiczność niesamowitą dawką rockowej energii. Podczas nadchodzącej trasy fani będą mieli okazję usłyszeć ich w takich miastach jak Warszawa, Kraków czy Poznań.

https://www.facebook.com/Illusion.oficjalnie

Frontside – 20-lecie kultowego albumu
Zbliżająca się trasa koncertowa będzie także wyjątkowa dla fanów zespołu Frontside, który przypomni swój trzeci krążek „Zmierzch Bogów – Pierwszy krok do mentalnej rewolucji”. Album ten miał swoją premierę 11 października 2004 roku dzięki Mystic Production i w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Z tej okazji Mystic Production wznowi to klasyczne wydawnictwo na CD oraz po raz pierwszy wyda je w postaci LP. Z tego albumu pochodzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych utworów Frontside – „Naszym przeznaczeniem jest płonąć”.
Podczas trasy Frontside zaprezentuje set oparty na tym kultowym albumie, nie zapominając jednak o innych kluczowych utworach z całej swojej kariery. Zespół, znany z dynamicznych koncertów, tym razem przygotował zupełnie nową setlistę, która z pewnością zachwyci zarówno stałych fanów, jak i nowych słuchaczy.

https://www.facebook.com/frontsideofficial

Hostia – objawienie polskiego grindcore’u
Hostia to polskie objawienie ostatnich lat na scenie grindcore. Zespół, znany z brutalnych, bezkompromisowych utworów, szybko zdobył serca miłośników ciężkich brzmień. Ich muzyka łączy szybkie, agresywne dźwięki z bujającym groove i chwytliwymi patentami ukrytymi pod warstwą hałasu. Hostia wydała jedną EP-kę oraz trzy pełne albumy, z czego ostatni „Nailed” ukazał się w listopadzie 2022 roku nakładem Deformeathing Productions. Zespół jest również znany z produkcji jednego z najlepszych merchów, na jaki kiedykolwiek można wydać pieniądze.

https://www.facebook.com/hostiaband

Nie przegap tej niezwykłej okazji, aby zobaczyć na żywo legendarny zespół Illusion oraz ich wyjątkowych gości – Frontside i Hostia. Do zobaczenia na koncertach!