Skip to main content
dni
godz
min
sek
data i czas: poniedziałek, 02 grudnia 2024, 19:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 199-250 PLN *końcowa cena może zawierać opłatę serwisową
organizator: Winiary Bookings
gatunek: Pop
czasówka:
19:00 - wejście
20:00 - start

“You’re My Heart, You’re My Soul”, “Brother Louie”, “Cherry Lady” czy “You Can Win If You Want” – po przeczytaniu tytułów tych piosenek którąś z nich nucicie sobie pod nosem? No to 2 grudnia zapraszamy do warszawskiej Progresji na koncert ich autora, Dietera Bohlena, z którym będziemy świętować 40-lecie legendarnego składu Modern Talking!

Utwory Modern Talking wywołują u Was masę wspomnień? To właśnie do nich Dieter Bohlen chce nawiązać podczas zbliżających się w tym roku koncertach. Każdy, kto choć raz widział artystę na żywo wie, że ten swoją muzyką i anegdotami potrafi zaczarować publikę, która z jego występów wychodzi w stu procentach usatysfakcjonowana. Działalność Dietera Bohlena jako producenta, piosenkarza, prezentera i ogólnie gwiazdy na różnych płaszczyznach łączy pokolenia, a ten ma pełną świadomość, że nie byłoby go w tym miejscu, gdyby nie wszyscy fani. “Moi fani towarzyszą mi przez całą karierę, więc oczywistym jest, że z zespołem zrobimy wszystko, żeby przeżyć z nimi niezapomniany wieczór” mówi artysta, który już teraz ogromnie cieszy się na spotkanie z polską publicznością!

BILETY: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 21 marca o godzinie 10:00.
https://bit.ly/DIETER_BOHLEN_WWA

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster, Goout, Progresja

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

DIETER BOHLEN (Niemcy) – pop

https://dieterbohlenofficial.com
https://www.instagram.com/dieterbohlen
https://www.tiktok.com/@dieterbohlen