Skip to main content
LIGHT+ 2024 TOUR
dni
godz
min
sek
Drodzy! Niestety musimy poinformować Was o zmianie terminu koncertu Crystal Fighters w związku z chorobą wokalisty. Nowy termin koncertu to 6 października 2024. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność na nowy termin. W przypadku chęci zwrotu prosimy o kontakt z punktem sprzedaży.
data i czas: niedziela, 06 października 2024, 19:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 119-140 PLN *końcowa cena może zawierać opłatę serwisową
organizator: Winiary Bookings
wiek: 13+
gatunek: Folk
czasówka:
19:00 - wejście
20:00 - start

Crystal Fighters ogłaszają swój powrót wraz z nowym albumem “Light+” i z tej okazji na początku przyszłego roku wyruszą w europejskie tournee, na którym nie zabraknie również koncertu w Polsce! Brytyjsko-hiszpański kolektyw wystąpi 23 lutego w warszawskim klubie Progresja.

Crystal Fighters od samego początku są zespołem poszukującym i otwartym na świat, którego pomysły opierają się na łączeniu – częściowo brytyjski i częściowo baskijski, stary i nowy, pół popowy i pół tradycyjny, lecz zawsze emanujący skrajnie zaraźliwą, wciągającą do tańca energią. Porozrzucani po różnych kontynentach w czasie pandemii muzycy zaczęli zastanawiać się czego w ostatnich latach brakowało w ich muzyce i tak powstał “Light+” – album napisany dla nich samych, mający jednocześnie zapewnić fanom odświeżający powrót do fundamentalnych wartości grupy. W rezultacie materiał wypełniony jest mieszanką różnych pomysłów – od rave’owych momentów, przez odrobinę rytmów Cumbia po słodkie, popowe melodie. Crystal Fighters są niczym wybuch światła w ciemności – wkrótce wstanie słońce, a my będziemy mogli spotkać się na prowadzonej przez nich imprezie, która odbędzie się 23 lutego w warszawskiej Progresji!

BILETY: Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 29 września o godzinie 10:00.

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster, Goout.pl, Progresja.com

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

CRYSTAL FIGHTERS (Wielka Brytania, Hiszpania) – alternative dance, folk, indie pop

https://www.facebook.com/crystalfightersband
https://www.instagram.com/crystalfighters
https://www.crystalfighters.com