Skip to main content
dni
godz
min
sek
data i czas: sobota, 14 września 2024, 19:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
organizator: Live Nation
czasówka: Rozpiska godzinowa zostanie podana w późniejszym terminie

Do czasu, gdy Avi Kaplan rozpoczął solową karierę albumem “Sage and Stone” w 2017 roku, zdążył już zebrać uznanie publiczności na całym świecie, zdobywając trzy nagrody GRAMMY jako członek platynowej grupy wokalnej Pentatonix. Jednak wraz ze wzrostem popularności grupy, Avi wiedział, że musi powrócić do swoich własnych artystycznych korzeni – muzyki country i soul, które towarzyszyły mu w dzieciństwie spędzonym w Kalifornii.

Teraz, po dobrze przyjętej EP-ce „I’ll Get By” z 2020 roku i wysoko ocenionym LP „Floating On A Dream” z 2022 roku (wyprodukowanym przez Shootera Jenningsa), Avi ma zamiar wydać „Feel Alright”, nową 5-utworową EP-kę (Fantasy Records), która jeszcze bardziej pokazuje jego niezwykłe zdolności artystyczne. Wyprodukowana przez Kaplana wraz z Reidem Leslie (Devon Gilfillian), „Feel Alright” łączy nowoczesne dźwięki z klasycznymi wpływami tworząc coś pomysłowego, świeżego i całkowicie oryginalnego.

Nowa muzyka jest początkiem pracowitego 2024 roku dla słynnego piosenkarza i autora tekstów. Od połowy maja do połowy czerwca Avi odwiedzi 16 miast podczas trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych, a potwierdzone daty w Wielkiej Brytanii i Europie zaplanowano na wrzesień.

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 21 lutego
na LiveNation.pl o godz. 10:00
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 22 lutego na LiveNation.pl o godz. 10:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 23 lutego na LiveNation.pl o godz. 10:00