Skip to main content
date & time: Wednesday, 17 January 2024, 16:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 60-
organizer: Fundacja MuzyMoc
time table:
16:00 - wejście
16:30 - Spotkanie Meet&Greet
19:00 - Koncert

Mamy dla Was niespodziankę!

Tym razem Magia Świąt na Świątecznej Trasie Koncertowej ożyje z Miłoszem Skierskim oraz jego gościem specjalnym – Mają Krzyżewską, reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2023!

Świąteczna Trasa Koncertowa to podróż przez dźwięki i melodie, które rozpalą Twoje serce i umysł, niosąc Cię w świat marzeń i refleksji nad znaczeniem tych wyjątkowych świąt i właśnie w Warszawie dobiega końca!

Brzmienia kolęd i świątecznych melodii niosą wiatr wprost do Twojego serca. Czeka Cię tutaj niezapomniane doświadczenie, gdzie miłość i radość łączą się w jednym miejscu.

Głównymi wykonawcami wieczoru są utalentowani artyści, którzy przyniosą na scenę swoje dusze, by dzielić się z Tobą pięknem muzyki świątecznej. Miłosz Skierski swoim charyzmatycznym głosem wprowadzi Cię w zachwyt, a Maja Krzyżewska przyniesie ze sobą niepowtarzalny urok i muzyczną pasję, aby zapełnić przestrzeń koncertową magią świątecznych dźwięków. Maję będziecie mogli również spotkać podczas spotkania Meet&Greet z fanami, zatem będzie to niepowtarzalna okazja aby jeszcze na świeżo zapytać ją o wrażenia z Eurowizji Junior.

To będzie wydarzenie, które przyniesie radość zarówno młodszym, jak i starszym, tworząc niezapomniane chwile i wspomnienia, które zostaną z Tobą na zawsze.

Dołącz do nas na Świątecznej Trasie Koncertowej i pozwól, by magia świąt ożyła przed Twoimi oczami. To nie tylko koncert, to podróż przez czarodziejskie dźwięki, które zapadną Ci w serce na zawsze. Przyjdź i podziel się tą wyjątkową chwilą z nami. To jest to, co czyni Święta tak wyjątkowymi – wspólna radość, miłość i muzyka.

ZAPRASZAMY!