Skip to main content
support: Storo
date & time: Saturday, 21 October 2023, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 139-160
organizer: Knock Out Productions
time table:
19:00 - wejście
20:00 - Storo
21:00 - The Winery Dogs

The Winery Dogs w składzie: Richie Kotzen, Mike Portnoy oraz Billy Sheehan grają wysokooktanowego, korzennego hard rocka, podpartego tłustym bluesem. Grupa promuje obecnie swój lutowy album “III”.

THE WINERY DOGS (USA) hard rock

Mówi się, że supergrupy są “super” tylko w teorii, ale The Winery Dogs przełamują ten stereotyp. Bo na wokalu i gitarze mamy Richiego Kotzena, który brzmi jak Chris Cornell po przerobieniu wszystkich standardów bluesa. Bo za punktualność sekcji rytmicznej odpowiadają progresywni wyjadacze, czyli Mike Portnoy i Billy Sheehan. Bo te piosenki to ciepło brzmiący i tryskający słoneczną energią hard rock z subtelnie akcentowaną wirtuozerią. Prawda, że już samego opisu można wywnioskować, że mówimy o zespole z marzeń? Do atutów dodamy refreny brzmiące jak milion dolarów oraz oczywiście stały kontakt z publiką na żywo. Jedźcie do Warszawy w sobotę 21 października, bo jeśli spędzać weekendy w aktywny sposób, to właśnie w taki.

https://www.facebook.com/TheWineryDogs
https://www.instagram.com/thewinerydogs/

𝗦𝗧𝗢𝗥𝗢 hard rock<.h3>
W “Must Be the Music” zachwycała się nim legenda polskiej estrady, Kora, a już niedługo zachwycicie się i wy. Storo to bowiem hard rock bez smęcenia czy przynudzania. Ma być energicznie oraz wysokooktanowo – poziom adrenaliny nakręcają po równo gitary, jak i świetnie wkomponowane w całość klawisze. Spodziewajcie się dobrej zabawy oraz braku nudy.
https://www.facebook.com/pawel.storo
https://www.instagram.com/storo_official

Bilety na koncert trafią do otwartej sprzedaży już 21 kwietnia o 10:00 na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

Organizator:
Knock Out Productions
https://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod