Skip to main content
support: Dominum
date & time: Tuesday, 13 February 2024, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 109-130
organizer: Knock Out Productions
time table:
19:00 - wejście
20:00 - Dominum
21:15 - Peyton Parrish

Peyton Parrish wystąpi na jedynym koncercie w Polsce!

Amerykański wiking, którego twórczość zawiera w sobie wątki folku, rocka i nawet country, pojawi się 13 lutego w Warszawie.

Peyton Parrish to fascynująca postać. Ma posturę wikinga, głos jak dzwon, a w dodatku jego basowy śpiew gardłowy – nie dość, że szalenie trudny do opanowania – może zatrząść każdym w promieniu kilometra. Obdarzony potężnym głosem artysta promuje wydany w tym roku album “Skalds of Metal” i w ramach tej promocji, zawita także do Polski.

PEYTON PARRISH (USA) folk, rock

Amerykanina mogliście usłyszeć już na albumie z coverami disneyowskich klasyków lub też prezentującego własną interpretację “My Mother Told Me” na potrzeby serialu “Wikingowie” – jednego z popularniejszych w ostatnich latach. To co jednak najważniejsze, to jego autorskie numery. Peyton bez mrugnięcia okiem kompiluje hymniczne folkowe patenty, nadając im filmową głębię, tonę epickiej atmosfery oraz oczywiście intensywność rocka. Artysta wyrazisty i maksymalnie oryginalny? Jak najbardziej.

https://www.facebook.com/ParrishFans
https://www.instagram.com/peytonparrishmusic

DOMINUM (Niemcy) heavy metal, power metal

Nastoletnia pasja to w metalu rzecz ważna, ale songwriterski warsztat jest jeszcze istotniejszy, a na „Hey Living People” Dominum pokazują, że mają ów warsztat w małym palcu. Skład z Niemiec trzyma się przyczółków klasycznego heavy i power metalu, lecz nie idzie w najprostsze rozwiązania. Mają własną, z lekka gotycką stylówkę, mają głowę do refrenów, a każdy podniosły riff czy majestatyczne solo kontrują bardziej współczesnymi aranżacjami wyjętymi ze współczesnego metalu. Heavy godne naszych czasów.

https://www.facebook.com/realdominum
https://www.instagram.com/realdominum

Bilety będą dostępne w sprzedaży od 15 września (10:00) na: www.knockoutmusicstore.pl

Zaprasza
Knock Out Productions
https://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out