Skip to main content
support: HO99O9
date & time: Wednesday, 08 November 2023, 18:30
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 189-210
organizer: Winiary Bookings
time table:
18:30 - wejście
19:30 - HO99O9
20:30 - Carpenter Brut
22:00 - Perturbator

Lepszego połączenia fani dark synthów nie mogli sobie chyba wyobrazić – Perturbator i Carpenter Brut wyruszają we wspólną trasę koncertową, na której dwukrotnie zagrają w Polsce: 8 listopada w Warszawie oraz dzień później w Gliwicach. Jakby tego było mało, na tournee po Starym Kontynencie będzie im towarzyszył wybuchowy skład HO99O9. Te dwa listopadowe wieczory będą emanować energią, która będzie Was trzymała przez bardzo długo.

Perturbator i Carpenter Brut to nazwy, których fanom mrocznej elektroniki nie trzeba przedstawiać. Zarówno James Kent, jak i Bret Halford po mistrzowsku łączą swoje inspiracje, w których na pierwszy plan rzucają się synthpop, estetyka lat 80’ oraz muzyka gitarowa spod znaku rocka, post-punka czy thrash metalu. Dodając do tego niesamowitą oprawę świetlną oraz wizualizacje show obu muzyków trzyma w napięciu od początku do samego końca.

Nie inaczej jest z występami amerykańskiego składu HO99O9, który otworzy obydwa wieczory. Na żywo od muzyków bije przytłaczająca wręcz energia, a koncerty w Warszawie i Gliwicach będą prawdopodobnie najbardziej ekscentrycznymi, najgłośniejszymi i najostrzejszymi, jakie zobaczycie w najbliższym czasie.

BILETY:
Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster, Progresja, Goout.pl
Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

PERTURBATOR (Francja / Blood Music) – dark synth

https://www.facebook.com/Perturbator
https://www.instagram.com/perturbatormusic

CARPENTER BRUT (Francja) – synth pop, thrash metal

https://www.facebook.com/carpenter.brut
https://www.instagram.com/carpenterbrut
https://www.youtube.com/watch?v=_3i7tcZ-szI

HO99O9 (USA) – hardcore, punk, rap, noise

https://www.facebook.com/ho99o9
https://www.instagram.com/ho99o9