Skip to main content
support: Florian Grey
Kochani z wielkim smutkiem informujemy, że zespół w porozumieniu z managementem musiał zdecydować o odwołaniu wrześniowego koncertu w Warszawie. Poniżej znajdziecie komunikat od MONO INC:

„In consultation with the management, it is unfortunately not possible to perform the MONO INC. show on September 23 at Progresja in Warsaw due to logistical reasons. The band regrets this very much and hopes to return to Poland as soon as possible.”
date & time: Saturday, 23 September 2023, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 135-150
organizer: Winiary Bookings
TIME TABLE: The hourly schedule will be announced at a later date

MONO INC. wystąpią we wrześniu w Warszawie na jedynym koncercie w Polsce w ramach trasy promującej ich wydany w styczniu album “Ravenblack”!

“Ravenblack”, czyli 12. album w dorobku MONO INC. to kolejny kamień milowy w historii zespołu. Po sukcesie jego poprzednika “The Book of Fire”z 2020 roku, który jako pierwszy materiał w historii formacji zawojował szczyt listy najlepiej sprzedających się płyt w Niemczech, grupa powraca i udowadnia, że ich miejsce w czołówce sceny dark rockowej nie jest dziełem przypadku. Na “Ravenblack” składa się 11 kompozycji wypełnionych ostrymi, metalowymi riffami, wzniosłymi melodiami i charakterystycznymi tekstami, czyli elementami stanowiącymi kwintesencję zespołu z Hamburga. Utwory z niego, ale też największe szlagiery MONO INC., jak np. hymn sceny gotyckiej “Children of the Dark”, usłyszymy już 23 września w warszawskiej Progresji!

Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 3 kwietnia o godzinie 10:00.

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster, goout, progresja.com

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

MONO INC. (Niemcy / NoCut) – rock gotycki, dark rock

https://www.facebook.com/monoinc
https://www.instagram.com/monoinc.official
https://www.tiktok.com/@monoinc.official