Skip to main content
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, warszawski koncert Luke’a Hemmingsa zostaje przeniesiony do nowego miejsca: COS Torwar. Data wydarzenia pozostaje bez zmian. Limitowana przedsprzedaż Alter Art odbędzie się 14.03, Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje 15 marca o 10:00.
date & time: Wednesday, 08 May 2024, 18:00
Venue: COS Torwar
address: COS Torwar (Łazienkowska 6A, 00-001 Warszawa)
organizer: AlterArt
TIME TABLE: The hourly schedule will be announced at a later date

Luke Hemmings wystąpi w Warszawie! Lider 5 Seconds Of Summer, którego najnowsze solowe wydawnictwo „boy” ukaże się już w kwietniu, wystąpi 8 maja w klubie Progresja. Limitowana przedsprzedaż rozpocznie się 14 marca o 10:00. Chcesz wziąć udział w przedsprzedaży? Zapisz się do newslettera Alter Art już teraz: www.alterart.pl/newsletter. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje 15 marca o 10:00.

Jako wokalista 5 Seconds of Summer, Luke Hemmings sprzedał miliony albumów, zagrał koncerty na całym świecie i stał się kluczowym muzycznym eksportem Australii, a jego streamy liczone są dziś w miliardach. Jako artysta solowy, Luke postawił na bardziej osobistą twórczość, odkrywanie siebie i eksperymentowanie. Pierwsze rezultaty przedstawił na debiutanckiej EP-ce „When Facing The Things You Turn Away From” (2021), określanej przez Rolling Stone jako „równomiernie fascynującej i wciągającej”.

Jego najnowsze wydawnictwo „boy”, nagrane z nominowanym do Grammy producentem Sammym Witte, ukaże się już w kwietniu. EP-ka jest efektem wglądu w dojrzałość i ludzkość, w połączeniu z inspiracjami LCD Soundsystem, My Bloody Valentine, The Verve, czy Cocteau Twins. Całość podkreśla zarówno osobistą ewolucję artysty oraz jego talent do pisania piosenek, co można usłyszeć w wielowarstwowej eksploracji samotności w utworze „Shakes”.