Skip to main content
date & time: Sunday, 19 November 2023, 18:30
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 109-140
organizer: Knock Out Productions
time table:
18:30 - wejście
20:00 - Laibach

Muzyczna propozycja bez żadnych ograniczeń – Laibach znów zagra Polsce.

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych i wywrotowych kolektywów w historii muzyki zagra w Katowicach i Warszawie!

Są jednymi z pionierów industrialu i – po dziś dzień – włącza się ich w poczet najważniejszych graczy w nurcie. Na przestrzeni lat zmieniali się muzycznie, wizerunkowo, a podejmowane przez nich działania artystyczne czy PR-owe wciąż potrafią wzbudzić szok włącznie z zachwytem. Tak poznaje się twórców wielkich.

Obecnie promują tegoroczne “Sketches of the Red Districts” wespół z EP-ką “Love Is Still Alive” i zagoszczą 18 listopada w Katowicach oraz dzień później w Warszawie. Bilety na koncerty są już dostępne w Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie).

LAIBACH (Słowenia) avant-garde, industrial metal

W jednym ze świeższych wywiadów zaznaczyli, że nie pasują do jednego stanu, tylko do wszystkich razem wziętych. Trudno o lepszą autoprezentację. Zainspirowali rzeszę najróżniejszych artystów – czy to folkowych, czy metalowych, czy nawet bliższych indie rockowi. Laibach wciąż trwa w kreatywnym widzie, nie ustaje, a ich mutujący z wydawnictwa na wydawnictwo industrial przybiera nieprzewidywalne formy – od elektro aż po neoklasykę. Są nieprzewidywalni, a w swojej nieprzewidywalności imponujący, właśnie dlatego wciąż pozostają istotną nazwą na wielkiej mapie muzycznej awangardy. Na żywo ich potęga rozbrzmiewa jeszcze intensywniej, dlatego trzeba to zobaczyć – show na granicy osobliwego performensu zagwarantowane.

https://m.facebook.com/Laibach/
https://instagram.com/laibachofficial

Bilety są dostępne na:
https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

Zaprasza:
Knock Out Productions
https://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod