Skip to main content
Sold out
date & time: Friday, 06 October 2023, 19:30
Venue: Studio S1 Polskiego Radia w Warszawie
address: Studio S1 Polskiego Radia w Warszawie (Zygmunta Modzelewskiego 59, 00-977 Warszawa)
price: 100-150
organizer: Gondwana Records, Von Der Haardt, Fabryka Rozgłosu
time table:
19:30 - wejście
20:00 - start

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was na specjalne wydarzenie, w związku z premierą mojej najnowszej płyty “Ghosts”, które odbędzie się 6 października w Studiu Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

Polskie Radio stało się na przełomie ostatnich lat ważnym miejscem dla moich nagrań ze względu na jego wyjątkową atmosferę, doskonałe walory akustyczne i możliwość niesamowitego skupienia.

Miałam przyjemność pracować tam z wieloma wybitnymi muzykami z Polski, ale i z zagranicy, którzy podobnie jak ja w mgnieniu oka byli oczarowani magią tego miejsca. W taki sposób powstało wiele ważnych dla mnie nagrań do teatru i filmów, jak również do najnowszego albumu. Polskie Radio oferuje wiele przestrzeni, ale tym razem skupiłam się na dwóch szczególnych studiach: S4, gdzie nagraliśmy kontrabas i Mooga oraz największej – S1, słynnej ze swojej znakomitej akustyki, gdzie zebraliśmy duży zespół smyczkowy. Dlatego też, tak bardzo cieszę się, że mogę zaprosić Was na wydarzenie, które odbędzie się dokładnie w miejscu powstawania “Ghosts”.

Bardzo długo zastanawiałam się nad właściwą formułą dla tego wieczoru i w jaki sposób podkreślić moje marzenie o świętowaniu muzyki i ludzi, których połączyła.

Najlepszym przykładem tego są nagrania, podczas których, otwieramy przed drugim człowiekiem cały nasz prywatny wszechświat, a to wszystko dzięki muzyce i dźwiękom. Chciałabym podzielić się z moimi słuchaczami tym uczuciem – tymi, którzy pojawią się 6 października w Warszawie, oraz wszystkim pozostałym, których zapraszam już tydzień później (14 października) na transmisję całego wydarzenia.

Wieczór będzie składał się z dwóch części: koncertu, który wykonamy w specjalnym powiększonym składzie oraz rozmowie o płycie i muzyce, którą poprowadzi DJ Mari* z wytwórni wydającej mojej płyty – Gondwana Records. Do dyskusji dołączy także mój wieloletni partner w pracy nad nagraniami, wybitny islandzki kompozytor i producent Viktor Arnason.

Całe wydarzenie będzie nagrywane i z tego względu zdecydowaliśmy się, że odbędzie się w języku angielskim.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Album Launch Live Event

Friday 6th October 2023
20:00 (CEST)
Studio S1 of Polish Radio in Warsaw

Album Launch Online Event

Saturday 14th October
21.00 (CEST)
Gondwana Records’ YouTube Channel