Skip to main content
“Uroboros”
date & time: Wednesday, 20 March 2024, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 169-300
organizer: Knock Out Productions
time table:
18:00 - wejście VIP 
18:30 - Meet & Greet
19:00 - wejście
19:30 - start

Dir En Grey zagrają dwa ekskluzywne koncerty w Warszawie.

Jeden z najważniejszych japońskich zespołów metalowych zagra w Warszawie 19 i 20 marca.

Nie będą jednak dwa takie same wydarzenia! Na pierwszym z koncertów formacja zaprezentuje w całości materiał z albumu “Withering to Death”, a na drugim z “Uroboros”. Co ciekawe, to wyjątkowe wydarzenie nastąpi tylko w trzech innych krajach prócz naszego! Wpadniecie?

Bilety na wyjątkowe występy Dir En Grey będą dostępne w sprzedaży od 10 października (12:00) na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

DIR EN GREY (Japonia) avant-garde metal, visual kei:

Trudno powiedzieć, czym jest Dir En Grey – chyba łatwiej byłoby stwierdzić, czym nie jest. Japońska grupa stworzyła bowiem styl oparty na maksymalnie kontrolowanym chaosie z komponentów, które nijak nie powinny się obok siebie znaleźć. A jednak się znalazły. Bo czego u nich nie ma? Grindcore’owe napady agresji przeplatane emoviolence – są. J-rock w konszachtach z metale progresywnym – także na liście. Alt-metal spotykający się w połowie drogi z rockiem gotyckim – mamy to. Jak się domyślacie, na żywo grupa zapewnia maksimum doznań. Na scenie wpadają w czystą furię, a trudną do poskromienia energię w ryzach trzyma charyzmatyczny, obdarzony pięciooktawową skalą głosu wokalista, Kyo. Gwarantujemy, oba warszawskie koncerty formacji będą wiekopomnymi wydarzeniami.

https://www.facebook.com/direngreyofficial
https://www.instagram.com/direngrey_official