Skip to main content
date & time: Friday, 23 February 2024, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 89-
organizer: Winiary Bookings
time table:
19:00 - wejście
21:00 - Bonus RPK

ZNOWU RAZEM!

Bonus RPK powraca w wielkim stylu i już 23 lutego wystąpi w warszawskiej Progresji! Gościnnie na scenie możecie spodziewać się Kizo, Dobry Dzieciak, Czerwin TWM, DJ Gondek, a to nie wszyscy!

Bonus RPK znany jest z twórczości charakteryzującej się tekstami poruszającymi społeczne tematy, problemy życiowe i refleksję nad rzeczywistością. Jego pasja do rapu zaczęła się już w młodym wieku, a jako nastolatek był członkiem nieistniejącej już grupy UNIKAT. W 2006 roku razem z raperem Wojtanem założył grupę RPK. Debiut solowy Bonusa RPK nastąpił w 2009 roku, gdy wydał album “Wkurwiony Dzieciak”, wydawnictwo nie tylko ugruntowało jego pozycję jako samodzielnego artysty, ale także zyskało uznanie za głębokie teksty, wnikliwy przekaz oraz unikalny styl. Raper w trakcie swojej kariery nawiązał współpracę z wieloma graczami polskiej sceny hip-hopowej, takimi jak DDK RPK, Czarny Furiat, Hipotonia WIWP, Kafar, Steel Banging, Nizioł, Rogal DDL, Rufuz, Sokół czy Quebonafide. Jego wszechstronność i głębokie teksty sprawiły, że stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych artystów w polskim rapie. Wpadaj do stolicy wspólnie świętować powrót Bonusa na scenę!

BILETY:

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska, Progresja

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

BONUS RPK

https://www.facebook.com/bonusrpk/
https://www.instagram.com/bonusrpk_official/