Skip to main content
Antagonist Tour with Brass Orchestra
date & time: Friday, 01 March 2024, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 89-
organizer: Stowarzyszenie Summer Contrast
time table:
19:00 - wejście
19:15 - Zayka
20:00 - Wasiu
21:00 - Apashe

Apashe powraca do Polski w 2024 roku, aby dać koncerty w Warszawie, Poznaniu oraz Krakowie! Tym razem po raz pierwszy, w formule with Brass Orchestra!

Pochodzący z Belgii John Apashe to artysta o niesamowicie różnorodnym i unikalnym stylu muzycznym. Jego połączenie muzyki klasycznej z elektroniką tworzy niepowtarzalne doznania dźwiękowe. Utwory, takie jak “No Twerk”, “Battle Royale” czy kultowy remix “Backstreet Boys”, zdobyły szerokie uznanie i były wykorzystywane w różnych produkcjach filmowych i reklamowych. W 2018 roku Apashe zdobył nagrodę Electronic EP of the Year na kanadyjskich nagrodach GAMIQ za swój projekt Requiem.

Jeden z najwnowszych projektów artysty, Renaissance LP, został stworzony wraz z 69-osobową Praską Orkiestrą Symfoniczną. Orkiestra nagrała oryginalne kompozycje Apashego, który następnie zremiksował je ze swoimi elektronicznymi smaczkami. Na tym albumie muzyk współpracował również z cenionymi artystami, takimi jak Tech N9ne, wifisfuneral i rosyjskim raperem Instasamka, który wystąpił również w teledysku do utworu “Uebok (Gotta Run)”.