Skip to main content
days
hours
min
sec
date & time: Tuesday, 30 July 2024, 18:00
Venue: Letnia Scena Progresji
address: Letnia Scena Progresji (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 239-260 PLN *the final price may include a service fee
organizer: Winiary Bookings
genre: Rock
time table:
18:00 - wejście
19:00 - start

3 czerwca warszawska Progresja wypełni się brooklińskim brzmieniem, a to wszystko za sprawą setu DJ Premiera, który zapowiada powrót do naszego kraju!

DJ Premier to bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej zasłużonych postaci w historii hip-hopu. Razem z Guru współtworzył kultowy skład Gang Starr oraz miał ogromny wpływ na brzmienie płyt takich artystów jak Nas, Jay Z, Snoop Dogg, Mos Def czy The Notorious B.I.G. Jego charakterystyczny styl, na który składają się idealnie zgrane ze sobą loopy, scratche i sample artystów jazzowych, soulowych czy funkowych, od lat utożsamiany jest z brzmieniem Brooklynu i oddaje jego klimat bardziej, niż jakikolwiek inny. Największy komercyjny sukces przyniosła mu współpraca z Christiną Aguilerą przy okazji albumu “Back To Basics”, na którym wyprodukował kilka kawałków, w tym przebój “Ain’t No Other Man”. Już 3 czerwca legendarny producent powróci do naszego kraju i zaprezentuje show, podczas którego usłyszymy jego najlepsze numery!

BILETY:

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska, Goout, Progresja

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

DJ PREMIER (USA)

https://www.facebook.com/DJPremierOfficial
https://www.instagram.com/djpremier
https://www.tiktok.com/@djpremier1