Skip to main content
days
hours
min
sec
date & time: Tuesday, 22 October 2024, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 160-180 PLN *the final price may include a service fee
organizer: Progresja
TIME TABLE: The hourly schedule will be announced at a later date

Progresja zaprasza na jedyny w Polsce koncert z okazji 35-lecia Monster Magnet!

Monster Magnet powraca do Polski po zeszłorocznym, szalenie udanym koncercie! Pionierzy stoner rocka, autorzy hitów lat 90. takich jak „Space Lord” i „Power Trip”, ikona psychodelicznej gitary – niezależnie od swojego muzycznego oblicza, zawsze dostarczają autentyczną muzykę rockową, która jeszcze więcej mocy nabiera na żywo! Wśród inspiracji muzyków znajdziecie psychodelię, heavy metal, a nawet punk. Prowadzeni przez niestrudzonego Davea Wyndorfa już ponad 3 dekady konsekwentnie dostarczają nam kolejne, fenomenalne albumy, docierając przy tym do naszego kraju zaledwie kilka razy. Nie przegapcie szansy, żeby posłuchać tej legendy!

Czego się spodziewać? Ściany dźwięku, niesłabnącej charyzmy i potężnego, przekrojowego setu z całej historii Monster Magnet.

Jak mówi sam lider grupy:
„Cholera! 35 lat i nadal czuję się świetnie! Oczywiście tej rocznicy nie spędzimy w domach nad ciastem ze zbyt dużą ilością świeczek. Kolejny raz ruszymy w trasę i zaserwujemy Wam rockowy hałas w Waszym mieście! Tak świętuje się europejską trasę z okazji 35. rocznicy The Monster Magnet!
Bracia i siostry, nie wahajcie się być częścią tego hałasu! Nie możemy się doczekać, żeby się z Wami zobaczyć!
Rock on- Dave”

TICKETS