Skip to main content
FUKAJ PRELUDIUM | KONCERT FINAŁOWY
days
hours
min
sec
date & time: Thursday, 10 October 2024, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 99-139 PLN *the final price may include a service fee
organizer: SBM
time table:
19:00 - wejście
20:30 - start

Ponad 100 milionów odsłuchań na Spotify, viralowe hity, największa dotychczasowa trasa koncertowa i występy na najpopularniejszych festiwalach w Polsce. Czas na finałowy koncert promujący album PRELUDIUM autorstwa Fukaja i charliego monclera. To ostatnia szansa, aby usłyszeć pełny repertuar jednego z najpopularniejszych rapowych wydawnictw zeszłego roku. Fukaj i jego goście wystąpią już 10 października w warszawskiej Progresji.

O płycie PRELUDIUM:

SBM Label i Fukaj od miesięcy teasowali premierę albumu PRELUDIUM, a fani artysty konsekwentnie przypominali o sobie przy każdym newsie z wytwórni. Płyta powstawała od 2019 roku, czyli od momentu w którym Fukaj poznał się się z charliem monclerem – producentem stojącym za muzyką na nadchodzącym albumie. Przed samą premierą album osiągnął status złotej płyty, a po czasie przekroczył niesamowitą barierę 100 milionów odsłuchów na Spotify. Ponadto, PRELUDIUM trafiło na globalną listę najczęściej sprawdzanych premier albumowych na platformie Spotify i wylądował na 2. miejscu oficjalnej listy sprzedaży w Polsce.

Zasady dotyczące udziału w koncertach osób poniżej 18. roku życia:

– Na koncert wpuszczone będą jedynie osoby legitymujące się ważnym dowodem osobistym.

– Osoby poniżej 18. roku życia, które ukończyły 16. rok życia, będą wpuszczane do klubu jedynie po okazaniu pisemnej zgody opiekuna prawnego.

– Osoby poniżej 16. roku życia będą wpuszczane do klubu jedynie z opiekunem prawnym.

– Osoby poniżej 16. roku życia bez opiekuna oraz poniżej 18. roku życia nieposiadające pisemnej zgody nie będą wpuszczane na koncert.

TICKETS