Skip to main content
days
hours
min
sec
date & time: Sunday, 24 November 2024, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 99-129 PLN *the final price may include a service fee
organizer: DJAK
time table:
19:00 - wejście
20:00 - start

​Ewa Farna jest jedną z najbardziej lubianych i charyzmatycznych artystek na polskim rynku muzycznym, przez ostatnie 15 lat wydała w Polsce 5 albumów, kilkanaście hitowych singli i zagrała setki koncertów. Od kilku lat niezmiennie idzie własną drogą, zapraszając słuchaczy do swojego wewnętrznego muzycznego świata, dzieląc się utworami ilustrującymi aktualne momenty jej życia.

W 2024 r. mija dokładnie 15 lat od wydania utworu CICHO, który podbił serca słuchaczy i na trwałe zapisał nazwisko Ewy Farnej w historii polskiej muzyki. Tę kilkunastoletnią ścieżkę muzyczną charakteryzuje przede wszystkim przemiana od nastolatki z mocną rockową duszą po dojrzalszą i bardziej subtelną kobietę i mamę, wciąż jednak nietracącą tego żywiołowego charakteru.

Koncert to ponad półtoragodzinne show zbudowane na sentymentalnej podróży przez 15 lat muzycznego dorobku Ewy, w tym oczywiście Cicho, Ewakuacja, Na ostrzu przez utwory z płyty UMAMI, w tym poruszające CIAŁO, aż po najnowsze muzyczne niespodzianki. Zapowiada się niesłychanie energetyczne, pełne pozytywnych emocji spotkanie doprawione ognistym temperamentem Ewy.

Zapraszamy!

TICKETS