Skip to main content
Sold out
days
hours
min
sec
date & time: Wednesday, 04 September 2024, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 139-160 PLN *the final price may include a service fee
organizer: Winiary Bookings
genre: Pop Rock
time table:
19:00 - wejście
20:00 - start

Mimo że na Eurowizji ostatecznie zajął drugie miejsce, to bez wątpienia jest największym wygranym tegorocznego konkursu, a przy powrocie do rodzinnej Chorwacji witały go tysiące osób. Baby Lasagna, autor przeboju “Rim Tim Tagi Dim” wystąpi na dwóch koncertach w Polsce – 3 września we wrocławskim klubie A2 oraz dzień później w warszawskiej Progresji!

Marko Purišić muzyczną karierę zaczynał w 2011 roku jako gitarzysta rock/metalowej grupy Manntra. Będąc w jej szeregach muzyk po raz pierwszy uczestniczył w chorwackich eliminacjach do Eurowizji – pięć lat temu formacja wystąpiła w konkursie Doro 2019, podczas którego zajęła czwarte miejsce. W zeszłym roku Marko postawił na karierę solową i trzeba przyznać, że krok ten był strzałem w dziesiątkę. Zaczął od singli “IG Boi” oraz “Don’t hate yourself, but don’t love yourself too much”, jednak to wraz z wygraniem eliminacji do tegorocznego konkursu w szwedzkim Malmoe jego popularność wskoczyła na wyższy level. Baby Lasagna na Eurowizji zajął drugie miejsce, ale w Chorwacji był witany przez ponad 30 tysięcy osób jak bohater. Bilety na jego 3 wrześniowe koncerty w Zagrzebiu rozeszły się w ilości blisko 15 tysięcy sztuk w zaledwie kilkanaście minut, więc nie zwlekajcie z zakupem swoich na występy w naszym kraju!

BILETY: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 24 maja o godzinie 14:00

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster, Progresja, Goout.pl

BABY LASAGNA (Chorwacja) – pop rock

https://www.facebook.com/profile.php?id=61557420422660
https://www.instagram.com/the_baby_lasagna_/
https://www.tiktok.com/@thebabylasagnaofficial