Skip to main content
Road To The Isles Tour 2024/2025
dni
godz
min
sek
data i czas: niedziela, 20 października 2024, 19:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
organizator: FKP Scorpio
gatunek: Progressive Rock
czasówka:
19:00 - wejście
20:00 - start

Fish ogłasza europejską i brytyjską trasę pożegnalną „road to the isles 2024/2025”

FISH, ikona rocka progresywnego i ceniony artysta, wokalista, lider i wybitny autor tekstów, zapowiada swoją pożegnalną trasę „Road To The Isles”, żegnając się ostatecznie z branżą muzyczną, po czterech dekadach przebojów, wspomnień i koncertów.

„Nadanie trasie miana ‘pożegnalnej’ ma pewną wagę,” komentuje FISH, „i cieszę się, że udało mi się zgromadzić 'najlepszą z możliwych’ ekipę muzyków z mojej kariery koncertowej, aby wybrać się ze mną w ostatnią trasę. To nie tylko wyjątkowo utalentowani muzycy, ale także starzy przyjaciele i współautorzy niektórych z najlepszych utworów, które wydałem w ciągu 35 lat kariery solowej. To czuje się bardziej jak hollywoodzki film o weteranach, którzy łączą siły w jednej ostatniej misji, niż trasa koncertowa, a osobowości i charaktery zaangażowane w projekt gwarantują, że będzie to zabawa zarówno na scenie, jak i poza nią.”

Trasa będzie świętować współpracę z długoletnimi przyjaciółmi i współtwórcami, w tym klawiszowcem Mickey’em Simmonds’em, gitarzystą Robin’em Boult’em, basistą Steve’em Vantsis’em i perkusistą Gavin’em Griffiths’em. Wzmacniając zespół, dołączy ceniona wokalistka Elisabeth Troy Antwi.

Zespół obiecuje dynamiczne występy, z bogatym repertuarem z 11 solowych albumów Fisha i czterech albumów z zespołem Marillion. Fish podkreśla, że trasa pożegnalna będzie intymna i zabawna, z setlistą pełną niespodzianek dla fanów.

Inspiracją dla nazwy trasy jest przeprowadzka Fisha i jego żony Simone na farmę jednej z wysp Hebrydów Zewnętrznych, gdzie zamierzają przejść na emeryturę, zajmując się uprawą warzyw i opieką nad owcami.

Sobota, 19 października 2024 – A2, Wrocław
Niedziela, 20 października 2024 – Progresja, Warszawa
Poniedziałek, 21 października 2024 – Studio, Kraków
Wtorek, 22 października 2024 – Stary Maneż, Gdańsk

—–

Klientom GoOut, którzy posiadają bilet na anulowany warszawski koncert artysty, który miał się odbyć 19.10.2021 r. (organizatorem był wówczas Klub Progresja) dokonaliśmy zwrotu środków na voucher. W nowej sprzedaży mogą Państwo wykorzystać środki do zakupu nowych biletów w aktualnej wyższej cenie w tym celu proszę kontaktować się z bileterią pod adresem info@goout.pl. Jeżeli nie wyrażają Państwo chęci wykorzystania vouchera z racji nowej sprzedaży, możemy dokonać zwrotu środków na konto. Prosimy wówczas o taką informacją na info@goout.pl.

Klub Progresja