Skip to main content

Hunter // 02.04.2023

support: Reload
data i czas: niedziela, 02 kwietnia 2023, 18:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 80-90
organizator: Progresja, Hunter
czasówka:
18:00 - wejście
19:00 - Reload
20:00 - Hunter

Wasze zaangażowanie i nieobojętność na wojnę bardzo nas podniosła na duchu i jeszcze bardziej umocniły w tym, że to co robimy jest ważne i potrzebne. Uwierzcie. Chcielibyśmy wiosenną trasę nazwać inaczej, ale jak Widzicie niestety niewiele się zmieniło.. W związku z tym ruszamy dalej z naszym antywojennym przesłaniem. Zaprosimy kolejnych gości. Zagramy kolejne protest-songi. Planujemy także już kilka niespodzianek.

W związku z tym, że daliście nam jesienią tak potężnego emocjonalnego kopa do pracy nad obiema płytami (akustyczną i elektryczną) mamy naprawdę dobre wieści. Materiał akustyczny jest już w tak zaawansowanej fazie nagraniowej, że robimy wszystko, żeby premiera wiosenna stała się faktem.

Na pewno więc usłyszycie coś nowego. A wszystko wskazuje na to, że nie tylko akustycznego. Także będzie się działo!

Nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania z Wami! I mocno wierzymy, że zrobimy to tym razem nawet jeszcze głośniej podczas „FUCK THE WAR TOUR 2023”.

Kilka słów od RELOAD:
„Returning to Poland never sounded so good… After the start of the pandemic and last year´s gig in Szczytno, RELOAD from Nuremberg, Germany finally bring their melodic Heavy Rock to more polish stages again. Founded in 2001, the four gentlemen play in Poland since 2013, the exact year when their last album „Back From Dystopia“ was released. And while the new album is still in the making (you know…pandemic…), the RELOAD boys will of course play you some of their new songs as well.”