Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 90-100 Organizer Left Hand Sound, Knock Out Production, Massive Music Ticket distribution
ebilet.pl
goout.pl
knockoutmusicstore.pl
progresja.com
ticketos.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Uwaga! Wszystkie bilety zakupione na Desecration Festival można wykorzystać na warszawski koncert Vadera 18.02.2022 w ramach trasy “Przebudzenie Tyranów”.

——-

Left Hand Sounds, Knock Out Productions oraz Massive Music zapraszają na koncerty legendy polskiego death metalu – zespołu Vader.

Peter o nadchodzących koncertach:

Na lutowe koncerty w Polsce szykujemy wyjątkowy zestaw utworów. Bieżący rok to czas wielu jubileuszów: 30 lat od wydania debiutanckiego „The Ultimate Incantation”, 25-lecie albumu „Black to the Blind” oraz 20-lecie obchodzić będzie „Revelations”. Z tego ostatniego przypomnieć Wam chcemy dawno niegrany, epicki „Revelations of Black Moses” oraz nigdy niegrany „Whispers”. Z okazji tego, że już na wiosnę pojawi się piękna reedycja wydawnictwa „Sothis”, muzyki z tej płyty również nie zabraknie.

Przypomnimy również pieśni z początkowego, polskojęzycznego okresu Vader. Nie zabraknie „Tyranów Piekieł” czy „Necropolis”, ale też „Giń Psie” czy „Przeklęty na Wieki”. Będzie też kilka innych niespodzianek. W zestawie live pojawią się także ostre dźwięki z „Solitude in Madness” czy wspominanego ostatnio „De Profundis”. Zapraszamy!

Do trasy dołączają warszawscy stoner-doom’owcy z Dopelord i sosnowiecki thrashowo-punkowy Mentor! Na koncercie w Warszawie dodatkowym gościem Vader będzie death metalowy Azarath.

CENY BILETÓW:

I pula – 90 zł – przedsprzedaż do dnia poprzedzającego dany koncert w: Knock Out Music Store oraz w sieciach Ticketos, eBilet, progresja, goout

II pula – 100 zł – w dniu koncertu
Wszystkie bilety elektroniczne będzie można wymienić na druki kolekcjonerskie przy wejściu na koncert.

VADER (Polska) death metal

Vader to legenda nie tylko polskiej sceny, ale jeden z najbardziej konsekwentnych i najciężej pracujących zespołów death metalowych świata.
Od czasów wykucia pierwszych dźwięków pod szyldem Vader minie niebawem 40 lat i nie da się zaprzeczyć, że to właśnie kompozycje Petera Wiwczarka były tytułowym „przebudzeniem tyranów” polskiej sceny ekstremalnej i zburzyły Żelazną Kurtynę również w materii muzyki.
https://www.facebook.com/vader

https://www.youtube.com/watch?v=C1_SREPVPT0

https://www.instagram.com/vader_band_official/

DOPELORD

Stroją się nisko, grają wolno. I głośno. Powstali w 2010 roku i od tego czasu budują intensywnie swoją pozycję. Kilka razy objechali Europę, a na naszym podwórku wypracowali w swoim gatunku status gwiazdy. Ich inspiracje to ciężka i psychodeliczna muzyka lat 70., a wszystko to spowija gęsty, aromatyczny dym. Na koncie mają cztery pełne albumy wydane pod własną banderą – Green Plague Records, co czyni Dopelord kolejnym polskim zespołem DIY, który osiągnął międzynarodowy sukces.

https://www.facebook.com/Dopelord666

https://www.youtube.com/watch?v=yfioewb-NJc

https://www.instagram.com/dopelord_666/

MENTOR

Czerpią z metalu, hardcore’a, a także horrorów klasy B, a nawet klasy Z. Opowieści o wilkołakach i wiedźmach ubierają w punkowe nieokrzesanie, thrashową zadziorność i przyprawiają chyba każdym gatunkiem mocnego grania. Doświadczeni muzycy, znani m.in. z Furii czy Thaw, pod szyldem Mentor działają od dziesięciu lat, a na koncie mają trzy pełnowymiarowe płyty. Najnowsza –  „Wolves, Wraiths & Witches” ukazała się w listopadzie ubiegłego roku nakładem rodzimej Pagan Records.

https://www.facebook.com/MENTORrock

https://www.youtube.com/watch?v=k_mgQLxksKY

AZARATH

Pomorscy barbarzyńcy od dwóch dekad konsekwentnie i świadomie budują swoją markę na metalowej mapie. Najświeższym dowodem tej pracy jest ich ostatni krążek “Saint Desecration”. Przed warszawską publiką zaprezentują ten materiał po raz pierwszy! Masywny i bezlitosny death metal w swej najczystszej, bluźnierczej postaci. Koncertowa profanacja świętych! Zmiłowania i łaski nie będzie!

https://www.facebook.com/AzarathBand/

https://www.youtube.com/watch?v=VdIHCe1A0Qs

Zapraszają:
Knock Out Productions

http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Left Hand Sounds

https://lefthandsounds.org/

https://www.facebook.com/lefthandsoundsorg

https://www.instagram.com/lefthandsounds

Massive Music

https://massive-music.pl/

https://www.facebook.com/massivemusicofficial/
https://www.instagram.com/massive_music_official/

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue