Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 12+ Tickets 120- Ticket distribution
biletomat.pl
empik
goingapp.pl
goout.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Swans powracają!

Minęły dwa lata odkąd Michael Gira oficjalnie pożegnał się z rozdziałem w historii Swans, który dał światu legendarną już trylogię płyt („The Seer”, „To Be Kind” i „The Glowing Man”) oraz koncerty, które zapisały się na kartach historii wielkim czarnym liternictwem.

25 października 2019 roku ukaże się płyta „Leaving Meaning”, która rozpoczyna, wedle słów samego Giry, „nową inkarnację” działającego od niemal 40 lat, mającego na koncie ponad pół tuzina klasycznych albumów, nowojorskiego zespołu. To także oczywiście okazja do premierowej trasy koncertowej w nowym składzie, a jednym z jej przystanków będzie Warszawa.
Koncertów Swans nie trzeba specjalnie zachwalać. Do historii OFF Festivalu przeszedł występ grupy w 2012 roku – tak długi, że musiał zostać przerwany przez obsługę techniczną. Pięć lat później, także w Dolinie Trzech Stawów, Nowojorczycy po raz ostatni zaprezentowali przed polską publicznością materiał z „To Be Kind” i „The Glowing Man” i tym razem mieli na to prawie 3 godziny. Biorąc pod uwagę tak wspaniałą historię występów w Polsce, ich kolejny koncert był nieunikniony!

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue