Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 12+ Tickets 120- Additional Info Cancelled Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W związku ze światową sytuacją związaną SARS-CoV-2 zespół Swans zadecydował o odwołaniu wszystkich nadchodzących koncertów, w tym warszawskiego. Bilety można zwracać w miejscu zakupu. Poniżej oficjalne oświadczenie Michaela Giry:

Due to the pandemic and the uncertainty and health risks it engenders all Swans tours and shows are cancelled. If you’ve purchased tickets please contact your local venue or the place where you purchased your ticket(s) for a refund – Michael Gira

———————————-

Swans powracają!

Minęły dwa lata odkąd Michael Gira oficjalnie pożegnał się z rozdziałem w historii Swans, który dał światu legendarną już trylogię płyt („The Seer”, „To Be Kind” i „The Glowing Man”) oraz koncerty, które zapisały się na kartach historii wielkim czarnym liternictwem.

25 października 2019 roku ukaże się płyta „Leaving Meaning”, która rozpoczyna, wedle słów samego Giry, „nową inkarnację” działającego od niemal 40 lat, mającego na koncie ponad pół tuzina klasycznych albumów, nowojorskiego zespołu. To także oczywiście okazja do premierowej trasy koncertowej w nowym składzie, a jednym z jej przystanków będzie Warszawa.
Koncertów Swans nie trzeba specjalnie zachwalać. Do historii OFF Festivalu przeszedł występ grupy w 2012 roku – tak długi, że musiał zostać przerwany przez obsługę techniczną. Pięć lat później, także w Dolinie Trzech Stawów, Nowojorczycy po raz ostatni zaprezentowali przed polską publicznością materiał z „To Be Kind” i „The Glowing Man” i tym razem mieli na to prawie 3 godziny. Biorąc pod uwagę tak wspaniałą historię występów w Polsce, ich kolejny koncert był nieunikniony!

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue