Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Letnia Scena Progresji, Warszawa Venue address Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Tickets 59- Lineup 20:00 - bramy Additional Info New Date Ticket distribution
biletomat.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Live2Listen z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę, promujący jego najnowszy album „Siara“, który odbędzie się 14.05.2021 w Warszawie na Letniej Scenie Progresji.

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.
Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png
Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

https://www.youtube.com/watch?v=2OSheSVLHGQ

https://www.youtube.com/watch?v=uGdKuGVl6CA

https://www.youtube.com/watch?v=7RSofEyauyE

Zapraszamy Was na muzyczną podróż przez śmiech, gniew, beztroskę i łzy.
Do zobaczenia na miejscu!

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/RadomKeKe
https://www.facebook.com/live2listen/
https://www.facebook.com/bashesh
https://www.bashesh.com/

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue