Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

WYPRZEDANE! Riverside + goście

b1-rs-v2
adres:Progresja - Fort Wola 22
data:25/02/2017
otwarcie bram:19:00 (szczegółowy plan wydarzenia wkrótce)
scena/klub:MAIN STAGE
bilety:
przedsprzedaż - 70 PLN | w dniu - PLN

Kilka dni po rocznicy śmierci Piotra – dokładnie 25 lutego 2017 roku, Riverside zagra swój pierwszy koncert po przerwie. Koncert dla Riverside najważniejszy i na pewno najbardziej emocjonalny. Koncert, który odbędzie się w klubie przez długie lata związanym z zespołem Riverside – warszawskiej Progresji. Koncert na którym pojawią się zaproszeni goście. Koncert, który będzie początkiem zupełnie nowego rozdziału w historii Riverside.

25 lutego 2017 roku będzie miało miejsce wydarzenie specjalne i jedyne w swoim rodzaju. Dla Grudnia, dla Riverside i dla każdego z nas.

Bilety dostępne w klubie, sklepie Vintage Vinyl oraz na stronie klubu Progresja.

Więcej szczegółów wkrótce.

bilet-riverside
UWAGA! Apelujemy o kupowanie biletów na koncerty odbywające się w Progresji WYŁĄCZNIE w autoryzowanych punktach sprzedaży. Informujemy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które uniemożliwią Państwa wejście na koncert. Klub nie ponosi odpowiedzialności za fałszywe bilety zakupione przez Państwa innymi kanałami niż te, które sami podajemy.


REZERWACJA / ZAKUP BILETU

Wszystkie dostępne rezerwacje dla tego wydarzenia zostały aktualnie zajęte.