Skip to main content

Zacieralia 2024 // 12.01-13.01.2024

dni
godz
min
sek
data i czas: piątek, 12 stycznia 2024, 16:23
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 99-149 *końcowa cena może zawierać opłatę serwisową
organizator: Zacieralia, Progresja
czasówka:
16:30 - wejście
17:00 - start

Zapraszamy na kolejny Festiwal Twórczości Nieograniczonej Zacieralia!

12 oraz 13 stycznia, już po raz 17 spotkamy się w Progresji, aby delektować się najszczerszymi formami sztuki alternatywnej (i nie tylko!). Każdego dnia startujemy punktualnie o 17:00, a kończymy… jak wszyscy zagrają!

Dzień pierwszy: piątek, 12.01.2023

Festiwal otworzy Drużyna 10 Sedesów, zaraz po niej zaprezentuje się CRUE. Prawdopodobnie chwilę później będziemy świadkami szokującego połączenia – Grupa Pieseek, pod przewodnictwem Pana Grzegorza i Dr Yrego zjednoczy siły z legendarnym Miszczem Pawarottim aka Człowiekiem Widmo aka The Synteticiem! Jeśli po tym występie będzie sens kontynuowania festiwalu, ujrzymy nowy skład Janusza Zdunka wraz z Kasią Sobczyk. A potem już z górki – będzie Zacier, TPN 25 i TRANSGRESJA. Dzień zakończymy koncertem Ztvörki El Dupa Kolektywu.

Dzień drugi: sobota, 13.01.2023

W sobotę na dzień dobry Forest Punk w wykonaniu grupy Leśne Dziadostwo. Dalej mocne uderzenie od grupy Insekt. Chwilę później atmosferę osłodzi urocza RANKO UKULELE… lecz by nie było za lekko, zaraz potem Klangor! Znani i kochani SMKKPM zagrają dla nas nowe i stare przeboje, następnie drugi, całkiem inny od pierwszego występ da gospodarz festiwalu. 🙂

Na zakończenie ujrzymy po raz pierwszy na naszej imprezie legendarny Proletaryat!

Ach, no i Grande Finale czyli Wielka Improwizacja pod szyldem Płonąca Pyta Nerona…

Oba dni imprezy poprowadzi niepowtarzalna Łyżka Czyli Chilli!

To tylko część atrakcji, które szykujemy na styczeń. Przyjdźcie i zobaczcie. Rozpocznijmy wspólnie rok koncertowy najlepiej, jak się tylko da… garnki na głowy i myyyk na ZACIERALIA!

BILETY