Skip to main content

Joker Out // 15.11.2023

Sold out
dni
godz
min
sek
data i czas: środa, 15 listopada 2023, 19:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 99
organizator: Charm Music
gatunek: Pop
czasówka:
Dokładny harmonogram wydarzenia zostanie opublikowany bliżej daty koncertu.
Podane godziny mogą ulec zmianie.

Joker Out pochodzą ze Słowenii i są tegorocznym odkryciem Konkursu Piosenki Eurowizji. Wystąpili w Liverpoolu, śpiewając w ojczystym języku energetyczny kawałek „Carpe Diem”, który cieszy się ogromną popularnością i podbija listy przebojów.

Zespół powstał w 2016 roku, a w 2021 roku wydał swój debiutancki album Umazane Misli. Płyta zyskała uznanie i popularność wśród odbiorców ustanawiając rekordy streamingu w kraju oraz przynosząc grupie nagrody Artist of the Year w 2021 i 2022 roku a także Song of the Year Award w 2021. Joker Out zostali najlepiej sprzedającymi się artystami w Słowenii w 2022 roku. Kolejny album Demoni [2022] dzięki swojemu unikatowemu brzmieniu i energicznej muzyce również okazał się ogromnym sukcesem. Warty uwagi jest także utwór “New Wave”, który powstał we współpracy z kultowym Elvisem Costello.

Grupa w składzie: Bojan (wokal), Kris (gitara), Jan (gitara), Nace (bas) i Jure (perkusja) jest jednym z najpopularniejszych zespołów w Słowenii i krajach bałkańskich. Dzięki niesamowitej energii i charyzmie grupy ich koncerty przyciągają liczną publiczność.

Joker Out przyjedzie do Polski już 15 listopada i zagra w warszawskim klubie Progresja.

Start sprzedaży biletów – 28 czerwca, godz. 12:00