Skip to main content

Belmondawg // 06.10.2023

dni
godz
min
sek
data i czas: piątek, 06 października 2023, 18:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 89-109
organizator: Distorted Agency
gatunek: Hip Hop, Rap
czasówka:
18:00 - wejście
20:00 - start

Poppyn, Distorted Agency oraz Studio Super zapraszają na największy dotychczasowy koncert Belmondawg w Warszawie!

Belmondo, Belmondawg, Młody G z Gdyni – bez względu na ksywkę, oto jedna z najbarwniejszych postaci polskiej rap sceny. Autor nośnych wersów, które trafiają do potocznego języka i za które pokochali go odbiorcy. Spodziewajcie się prezentacji materiału ze świetnie przyjętego minialbumu H.A.U. (Hustle As Usual), ostatnich singli, starych dobrych hitów, oraz niepublikowanych do tej pory utworów.

SPOTIFY:
https://open.spotify.com/artist/41OErJWZbkNcNzYPoy0PWJ
INSTAGRAM:
https://www.instagram.com/belmondawg
https://www.instagram.com/expo_zweitausend
WWW:
https://poppyn.org

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Przypominamy, że kupując bilety poza oficjalnymi kanałami sprzedaży, np. od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwiają wejścia na imprezę.

Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie. WZÓR ZGODY: https://tiny.pl/wtxqb

Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod kreskowy na telefonie (prosimy maksymalnie rozjaśnić ekran i mieć przygotowany kreskowy w momencie podejścia do osoby obsługującej wejście).

Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem