Skip to main content
dni
godz
min
sek
data i czas: czwartek, 17 października 2024, 19:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 169-190 PLN *końcowa cena może zawierać opłatę serwisową
organizator: Winiary Bookings
czasówka:
19:00 - wejście
20:00 - start

Twórca przebojów “Fire” i “Glitter & Gold”, Barns Courtney oraz brytyjscy glamrockowcy z The Struts wystąpią 17 października na co-headlinerskim koncercie w warszawskiej Progresji!

Barns Courtney solową karierę rozpoczął w 2015 roku od dwóch mocnych strzałów w postaci hitów “Fire” oraz “Glitter & Gold”. Mieszanka rock’n’rollowych beatów spod znaku The White Stripes oraz punkowej energii The Stooges z wpływami indie rocka czy gospelu szybko uderzyła w gusta milionów słuchaczy na całym świecie, co zaowocowało koncertami u boku m.in. The Who, Eda Sheerana, Blur i wielu innych. 2 lata temu Brytyjczyk supportował w Warszawie My Chemical Romance, a już w październiku powróci z pełnym setem!

The Struts to chyba jeden z najbardziej showmańskich zespołów rodem z Wysp. Dowodzona przez Luke’a Spillera grupa na swoim koncie ma 4 duże albumy, z czego ostatni z nich, “Pretty Vicious”, ukazał się na początku listopada zeszłego roku. Ekstremalnie charyzmatyczni na koncertach The Struts dzielili sceny z takimi zespołami jak The Rolling Stones, Foo Fighters, Guns’N’Roses czy Mötley Crüe oraz byli częścią największych festiwali (m.in. Lolapalloza, Isle of Wight). Już jesienią kwartet wystąpi w Polsce, a ich rock’n’rollowe show pozostanie Wam na długo w pamięci!

BILETY: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 21 czerwca o godzinie 10:00.

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster, GoOut, Progresja.com

BARNS COURTNEY (Wielka Brytania) – alternative rock, folk pop, indie
https://www.facebook.com/barnscourtney
https://www.instagram.com/barnscourtney/
https://www.tiktok.com/@barnscourtneyofficial

THE STRUTS (Wielka Brytania) – glam rock, hard rock

https://www.facebook.com/thestruts
https://www.instagram.com/thestruts/
https://www.tiktok.com/@thestruts